Zpět na výpis nemovitostí

Prodej, prvorepubliková vila, užitná plocha 273m², garáž, parkování, zahrada - Brno - Černá Pole

Popis

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jedinečný objekt prvorepublikového vícegeneračního rodinného domu. V domě se nachází samostatný komerční prostor 92,5m2 a 2 samostatné bytové jednotky 79,5m2 a 100,8m2, které jsou velkoryse dispozičně a hmotově řešeny s ohledem na soukromí a zachování původních detailů.
Dům se nachází v prestižní lokalitě Brno – Černá Pole, vyhlášené dostatkem zeleně, blízkosti parků a bloky historických činžovních domů a úhledných vil, včetně blízkosti jedinečné Vily Tugendhat.
Objekt je polořadový, cihlový, napojený na všechny inženýrské sítě, nevyžaduje nyní akutní investice a umožňuje nástavbu na stávající zdivo. Jednotlivé byty disponují samostatným plynovým kotlem, plastovými okny, původními podlahami a původními detaily interieru. Objekt je obklopen vlastním pečlivě udržovaným, oploceným pozemkem, předzahrádkou s vlastní příjezdovou cestou a je po částečné rekonstrukci z roku 2007. Mimořádně zdařilé je umístění domu vůči světovým stranám, severní strana objektu je kryta sousedním objektem a zbývající fasády jsou plně otevřeny slunečním paprskům od úsvitu až do soumraku. Díky tomu jsou náklady domu minimální a umožňují stálý přísun světla a tepla do vzdušných prostor s vyššími stropy. Citlivá rekonstrukce zároveň umožnila dostatek slunečního světla pomocí velkých okenních otvorů.
Dům disponuje upravenou předzahrádkou, která je oplocena a umožňuje vstup do objektu, vjezd do garáže, přístup k 3 parkovacím místům a prostor zahrady. Prostor vstupu do RD je jasně vymezen předstupující hmotou schodiště a tvoří jej nové kryté závětří a předzahrádka. V prostoru zádveří se nachází vstup do 1.PP o velikosti 92,5m2 a nádherné původní prosvětlené schodiště s kamenným obkladem a litinovým zábradlím. V 1.NP se nachází prostorný byt 3+kk o velikosti 100,8m2 se vstupní halou, na kterou navazuje otevřený prostor obývacího pokoje, který je jídelním koutem propojen s praktickou kuchyní. Z haly je dále možno vejít do ložnice, která je orientována do prostoru zahrady a poskytuje naprosté soukromí a klid. Vedle ložnice se rovněž nachází koupelna a samostatné WC. Dále je z haly umožněn přístup do útulného dětského pokoje. Byt disponuje mnoha úložnými prostory.
V 2.NP se dále nachází byt 2+kk o velikosti 79,5 m2. Prostor zádveří s funkčně řešenou šatnou, vstupy do jednotlivých místností, kterými jsou, nově zrekonstruovaná přirozeně větratelná koupelna s kombinovaným WC a vanou, dále skladovací místnost s vestavným nábytkem, prostory ložnice s orientací do zahrady a otevřený prostor obývacího pokoje s propojením do kuchyně s přístupem na terasu. Celý objekt může sloužit jako luxusní bydlení pro jednu rodinu, popřípadě jako vícegenerační rodinný dům nebo reprezentativní sídlo společnosti či provozovna.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29389
Cena: info v RK
+ provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domyLokalitaBrno - Černá Pole
OkresBrno-městoVelikost5 a více pokojů
Plocha užitná273 m²Plocha pozemku332 m²
Počet podlaží3StavVelmi dobrý
BudovaCihlováTyp domuPatrový
Poloha objektuRohovýZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)ZařízenýAno
Míst k parkování3Parkováníano
GarážanoPočet garáží1
VýtahnePočet bytů2
TerasaanoSklepano
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHDVodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400VPlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizaceTopeníLokální plynové

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:info@ambienten.cz
Adresa:třída Kpt. Jaroše 1844/28
Brno - Černá Pole - Brno-střed

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: