Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Společnost Ambienten VIP s.r.o. je v rámci své realitní činnosti zaměřena mimo jiné na přípravu a prodej developerských projektů. V našem portfoliu naleznete prestižní stavby, na jejichž prodeji se podílíme, nebo jsme se podíleli v nedávné minulosti. Mluví za nás především naše referenční prodeje a pronájmy, které za poslední roky společnost realizovala.

Velmi úzce spolupracujeme s předními českými i zahraničními developerskými firmami od samotného počátku projektu, pomáháme s  výběrem lokality, ve které bude projekt vznikat, konzultujeme konkrétní designový návrh architektů. Naše zkušenosti jsou v oblasti developerských projektů neocenitelné pro řešení dispozic jak bytových jednotek, tak samotných luxusních domů.

Dominanta naší činnosti následně spočívá v nalezení kupce, přípravě veškerých potřebných náležitostí a zajištění vlastního prodeje. Naše realitní činnost je určena jak pro developery, tak i kupující novostaveb.

Příprava projektu na prodej 

Vyhotovení:

  • rezervační smlouvy
  • smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • kupní smlouvy, svěřenecké smlouvy
  • samostatný návrh na vklad do katastru nemovitostí
  • prohlášení vlastníka nemovitostí a založení společenství vlastníků
  • výběr vhodné správcovské firmy
  • stanovení reálné tržní ceny vašeho projektu
  • provádění klientských změn v  rámci projektu.

Marketing projektu  

Vyhotovení marketingového plánu pro konkrétní projekt, výběr vhodné prezentace projektu, inzerce  na webových stránkách společnosti www.ambienten.cz a souběžně také na nejznámějších realitních serverech. Samozřejmostí je především inzerce v  tisku, a to zejména v časopise Real City, Reality Morava a dalších. Zajistíme vyhotovení prezentačních materiálů pro každý  jednotlivý projekt, které budou klientům poskytovány (vyhotovení vizualizací a virtuálních prohlídek, architektonické návrhy interiérů), prezentace projektu potencionálním zájemcům – prohlídka bytů či nebytových prostor prostřednictvím našich realitních specialistů, dny otevřených dveří v  prezentovaných termínech a schůzky s  klienty ve vzorovém bytě.

Doporučujeme Vám sjednání osobní schůzky s  našimi realitními specialisty.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329