Financování

ZAJISTÍME VÁM HYPOTÉKU PŘESNĚ NA MÍRU, JIŽ DRUHÝ DEN VÍTE, ZDA JI DOSTANETE A KOLIK BUDOU ČINIT VAŠE SPLÁTKY! DÁLE ZAJISTÍME PŘEVZETÍ VAŠÍ HYPOTÉKY JINÝM KLIENTEM NEBO JEJÍ REFINANCOVÁNÍ.

Hypotéky a stavební spoření jsou na našem trhu nabízeny ze strany mnoha bank či stavebních spořitelen. Mezi nabídkami jednotlivých institucí jsou rozdíly a klient se mnohdy s vynaložením vlastní energie snaží vybrat tu nejlepší variantu sám na úkor svého vlastního času. Naše společnost ve spolupráci s finančními poradci Vám pomůže se zorientovat. Vyhotovíme Vám nabídky více bank a společně s vámi vybereme pro vás tu nejlepší variantu financování.

Klient potřebuje mít jistotu připraveného financování, aby byl schopen okamžitě reagovat na výhodnou akční nabídku na trhu. Finanční poradenství a výběr nejvhodnějšího způsobu financování od nás klient získá zdarma.

Volejte nám, pokud hodláte ušetřit nejen svůj čas, ale také peníze, hledáte maximální komfort a příjemné prostředí firmy.
Jsme tu kdykoliv pro Vás. Naši poradci si s Vámi rádi domluví schůzku, a to buď v sídle naší společnosti, nebo Vás navštíví v pohodlí Vašeho domova. Vše na základě Vašeho přání a předchozí domluvy.

 

PRO RYCHLÉ VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY VOLEJTE ČI PIŠTE

    Bc.Miroslav Novák
hypoteční specialista
+420 733 525 123
[email protected]
               DSC_0343EDIT