Spolupráce

Jelikož je spokojený klient vždy na prvním místě, jsme otevřeni spolupráci jak s Vámi - realitními společnostmi, tak s klienty, kteří nejsou realitní kanceláří.

Pokud s námi chcete vstoupit do spolupráce, neváhejte nás kontaktovat.

Prioritně rozlišujeme dva druhy spolupráce:

A: Spolupráce s realitní kanceláří

Realitním společnostem nabízíme možnost společně se podílet na konkrétním obchodním případu při zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Jedná se o klasickou formu spolupráce mezi realitními kancelářemi.

Jedná se o případy, kdy Vaše realitní společnost zajistí kupujícího klienta na naši zakázku, nebo varianta druhá, kdy naše společnost bude mít kupujícího klienta na Vaši zakázku. Nebráníme se spolupracovat se společnostmi, které stejně jako my preferuji rychlý prodej nebo pronájem; spokojený klient je vždy naprostou prioritou. Pokud máte Ve vaší firemní databází klienta, kterému bude vyhovovat některá z našich nabízených nemovitostí, je možno kontaktovat makléře naší firmy a sjednat si s ním spolupráci.

Zásadně si však nepřejeme, aby naše zakázky, které Vám nabídneme do spolupráce, byly prezentovány na Vašich webových stránkách či realitních serverech bez našeho písemného svolení. S každou společností, která s námi bude společně realizovat obchodní případ, uzavíráme dohodu o spolupráci, ve které si předem stanovíme podmínky, za jakých vstupujeme do realizace zakázky. Jen obchodní případ s předem stanovenými pravidly může proběhnout úspěšně k oboustranné spokojenosti.

B: Spolupráce s klienty - osobami, které nejsou realitní kanceláře

V případě, že nám poskytnete tip na prodej/pronájem nemovitosti ve Vašem okolí nabo sami exkluzivně nabídnete zprostředkování prodeje/pronájmu nemovitosti naší společnosti, tak právě na Vás čeká finanční odměna. Podmínkou pro to, aby došlo ke vzniku nároku na tuto odměnu je úspěšné uzavření obchodního případu s prodávajícím, přes naši společnost. Nabízíme širokou paletu domů, bytů a pozemků všeho druhu, proto je možno se na nás obracet s prodejem či pronájmem jakékoliv nemovitosti.

V sekci "Naše služby" naleznete veškeré činnosti, na které se naše firma specializuje. Jsme připraveni vyřešit Vaše problémy s exekucí, a to dokonce i ty, které se Vám mohou zdát neřešitelné. Pomohli jsme již mnohým klientům, můžeme tedy pomoci i Vám. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve!

Již nyní se těšíme na spolupráci s Vámi a věříme, že společně úspěšně uzavřeme celou řadu obchodních případů.