top

Prodej, Byty 3+kk, 81m² - Vrchlabí

Souhrnné info
Ev.č.:
29887
Cena:
7 411 750 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Byty 3+kk
Lokalita:
Vrchlabí
Okres:
Trutnov
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
81 m²
Počet podlaží:
5
Podlaží umístění:
3
Stav objektu:
Ve výstavbě
Budova:
Cihlová
Poloha objektu:
V bloku
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obchodní a obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Terasa:
ano (15m²)
Komunikace:
Betonová, Dlážděná, Asfaltová, Neupravená
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje nabídnout k prodeji moderní světlý byt 3+kk o velikosti 81,1 m2 s terasou (14,5 m2) v novém developerském projektu vznikajícím uprostřed zeleně v obležení hor. Projekt je unikátním spojením obojího, a navíc ještě pár minut od centra půvabného města Vrchlabí.

Tento jedinečný světlý byt nacházející se v 3. NP pětipatrového bytového domu je dispozičně koncipován jako 3+kk, s čtvercovou halou a komorou. Jižně a jihovýchodně orientovaný slunný byt. Hala otevírá prostor do krátké chodby se samostatnými vstupy do pokojů. První dveře skrývají komoru pro ukládání potřebných věcí. Sousedící místnost je WC s umývátkem a na něj navazuje samostatná koupelna. Koupelna s velkou vanou a prostorem pro pračku i sušičku. Naproti sociálnímu zařízení jsou dva identické pokoje, ložnice a dětský pokoj. A poslední je prostorný obytný prostor s obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a jídelnou. Kuchyňská linka vede v celé délce bytu, a navíc má ostrůvek s varnou deskou a digestoří. Z kuchyně je možné projít přes balkon do jídelny. Jídelna je umístěna přímo u vstupu na balkon. Čtyři francouzské dveře zajišťují maximální světelnost a slunečnost. K bytu je možné dokoupit sklepní kóji a garážové stání.

Kompozice bytových domů je rozprostřena okolo centrálního parku. Zeleň nebude jen okolo, ale i na všech střechách bytových domů, kde porostou okrasné skalničky a bezúdržbové rostliny. Zelené střechy přispívají k tepelnému komfortu uvnitř domu a zadržují vláhu i prachové částice.

Koncept projektu je navržen v souladu s okolním zeleným prostředím, aby do něj co nejvíce zapadl. V přízemí budou i komerční zóny pro malé obchody a služby. Všechny domy budou napojeny na vodní elektrárny, které vyrábí elektrickou energii již od roku 1923. Tyto elektrárny budou pokrývat cca 40 % spotřeby domácností. Důmyslně jsou navržené i vnitřní dispozice jednotlivých pater v domech s ohledem na pohodlné a vzdušné bydlení. Projekt je nyní ve fázi zahájení výstavby, která bude dokončena v roce 2023.

Město Vrchlabí, nejen že je pomyslnou bránou do Krkonoš, ale je to středobod pro všechny, co si rádi užívají zimní radovánky přímo na horách.

Město Vrchlabí je moderní, živé a přesto tradiční, historicky a kulturně bohaté. Dlouho byste na mapě hledali podobné město, které má kousek na sjezdovky, horskou turistiku, lázní, nebo třeba do aquaparku. Tohle nenápadné a kouzelné město se nalézá v okrese Trutnov.

Zaujal Vás tento byt nebo máte zájem o některý z dalších bytů tohoto projektu, ať už na rodinné bydlení či jako investiční záměr? Potom se neváhejte obrátit na makléře uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329