Zpět na výpis nemovitostí

Prodej stavebního pozemku vhodného k výstavbě samostatně stojícího RD, 463 m2, Brno - Žebětín

Popis

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji stavební pozemek ve vyhledávané lokalitě Brno - Žebětín, o celkové ploše 463 m2. Tento pozemek situovaný v jižním svahu je ideální pro výstavbu samostatně stojícího, patrového, funkcionalistického rodinného domu. Na hranicích pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě - elektřina, plyn, voda a kanalizace. Přístup je zajištěn po zpevněné asfaltové cestě.

V územním plánu je pozemek veden v zastavitelných plochách určených k bydlení, s koeficientem zastavitelnosti 0,4. Součástí ceny je i vyhotovený hydro-geologický a radonový průzkum parc.č.2660 - výsledný radonový index pozemku je NÍZKÝ. Zástavní právo soudcovské bude vymazáno dnem nabytí na nové majitele. V zadní části pozemku je svah zpevněn opěrnou stěnou.

Okolní všudypřítomné lesy, klidná lokalita, bezpečná čtvrť, plná občanská vybavenost a pohodová dojezdová vzdálenost do centra města Brna - to vše dělá z tohoto pozemku ideální místo ke spokojenému rodinnému bydlení.

Jsou povoleny rodinné domy s IPP 0,4 buďto s 1PP+1NP+2NP+ podkroví nebo 1PP+1NP+podkroví. Pozemek nemá žádný regulační plán. IPP 0,4 je roven 185,2 m2 zastavěné plochy pouze součtu 1NP a 2NP, tj.pouze zastavěné plochy nadzemních podlaží včetně konstrukcí. 1PP, tj. spodní patro RD se do IPP 0,4 nezapočítává neboť bude zaříznuto do svahu o více než 0,8m! Půdorys 1PP je omezen v šíři odstupovými vzdálenostmi od hranic vedlejších pozemků. Dle stanoviska SÚ a OÚPR Brno je doporučeno dům odskočit od cesty a na levé straně pokračovat v řadové zástavbě hned na hranici pozemku, na pravé straně záleží odstup pouze na dohodě se sousedem, tj. max.2 metry od hranice pozemku u 1PP. Půdorys 1PP může dosahovat velikosti od 100-180 m2 a obsahovat zádveří, šatnu, technickou místnost, wc, sklady, garáž pro více aut, saunu se sprchou a odpočívárnou“.

Pro bližší informace či sjednání prohlídky tohoto pozemku neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29709
Cena: info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategoriePozemky pro bydleníLokalitaBrno - Žebětín
OkresBrno-městoPlocha pozemku463 m²
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, MHD, AutobusVodaDálkový vodovod
PlynPlynovodOdpadVeřejná kanalizace

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: