top

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 15815 m² - Havířov

Souhrnné info
Ev.č.:
29397
Cena:
info v RK
bez DPH, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita:
Havířov
Okres:
Karviná
Plocha pozemku:
15.815 m²
Stavba:
Budova, hala
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Komerční
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Popis

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji a následnému komerčnímu využití lukrativní pozemky o rozloze 15.815 m2 v Prostřední Suché, která je součástí města Havířov v okrese Karviná.
Pozemky jsou z územního hlediska určeny na výstavbu komerční obchodní zóny s parkovištěm pro osobní vozidla.
Velkou výhodou jsou vybudované inženýrské sítě (elektrické vedení, plyn a voda) a lokalita pozemků u nejnavštěvovanějšího obchodního centra v Havířově.
Co se týče obchodního potenciálu této nemovitosti je to především poloha. Ve dvanácti českých a polských městech které se nachází v okruhu 60 km od Havířova bydlí celkem 990 tisíc potenciálních zákazníků.
V bezprostřední blízkosti pozemků se nachází Obchodní park Havířov, který je občany a podnikateli nejnavštěvovanějším místem pro nákupy občanů a podnikatelů z širokého okolí.
V současné době se zde nachází obchodní domy OBI, Svět koberců, Okay, Jysk, Kik Textil, DM Drogerie, ZOO Benji, K+B Elektro, Kaufland, New Yorker,Takko, Deichmann, Dráčik, Toyota, Dr.Max a další.
Nákupní centrum disponuje parkovištěm pro osobní vozidla, má přístupové cesty pro velké nákladní vozidla a zajíždí sem pravidelná linka MHD Havířov. V bezprostřední blízkosti je železniční trať spojující Český Těšín a Opavu.
Využití pozemků, by vyřešilo problém nedostatku specializovaných obchodů s konkrétním zbožím, které se nachází v jiných krajských obchodních centrech jako například: Hervis Sport, Baťa, UGO Juice, McDonald's, CCC, Klier, KFC, Alpine Pro, Grand Optical, Kenvelo, Intersport, Sparkys, Levi's, Sportisimo, Oxalis, Pietro Filipi, VITALAND, Datart, Route 66, Aurum, Humanic atd.
V případě zájmu Vám poskytneme více informací na osobní schůzce.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329