top

Prodej, Rodinné domy, 368m² - Troubsko

Souhrnné info
Ev.č.:
29490
Cena:
16 500 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Troubsko
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
368 m²
Plocha pozemku:
1.695 m²
Plocha zastavěná:
506 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Zástavba:
Obchodní a obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Míst k parkování:
4
Parkování:
Ano
Výtah:
ne
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Ostatní
Doprava:
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

Exkluzivně nabízíme jedinečný objekt ve tvaru L nabízející naprosté soukromí v okrasné zahradě s koupacím jezírkem s vícero možností využití. Objekt lze využít pro jeho bezbariérovost k vícegeneračnímu bydlení, nebo kombinace bydlení a podnikání či čistě komerčně.
Nemovitost je tvořena z několika na sebe navazujících celků, které mohou samostatně fungovat bez nutnosti jakýchkoliv velkých investičních zásahů. Současný majitel celý objekt naprosto precizně zrekonstruoval což umožňuje okamžité plnohodnotné využívání objektu bez nutnosti jakékoliv investice. Objekt prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí v rámci které došlo ke kompletním výměnám podlah, oken, fasády, rozvodů veškerých energií v domě, střechy atd.
Na objekt lze téměř nahlížet jako na novostavbu s maximálním zachováním původních prvků, což objektu dává maximální originalitu jak svojí polohou, tak i stavebním provedením vč. řešených detailů v domě. Přední část domu tvoří bytová jednotka 4+kk s otevřenou dispozici velkoryse řešená, na ni zavazující nyní vinotéka s možností jejího provozování vč. plného vybavení.
Část objektu, kde se vinotéka nachází je prostor původní bývalé garáže a průjezdu do domu. Lze tedy stávající vinotéku bez problémů zrušit a využívat průjezd přímo do dvora. Před objektem je bezproblémové parkování min. tří aut na vlastním pozemku. Na bytovou jednotku 4+kk navazuje byt o velikosti 2+kk s možností rozšíření na 3+kk, dále wellness část v rámci které se nachází finská sauna, infrasauna, solárium a barové posezení. Důležitých prvkem odpočinkové části objektu je prostor bývalé stodoly, který slouží k pořádání rodinných oslav, ze kterého je přímý vstup jak do zadní části zahrady s ovocnými stromy, udírnou a užitkovou částí zahrady a z druhé strany do prostoru relaxační části zahrady, kde se nachází betonové jezírko s čističkou vody.
Objekt nabízí další možnosti vestavby dalších bytových jednotek v prostoru půdy nad celým objektem, kde je již dopředu připraven bojler 300 l a další energie. Tento záměr však není nutné realizovat. Pokud jste klientem, který touží po absolutním soukromí, jste milovníkem venkovského stylu bydlení ve městě s výbornou dopravní dostupností bez nutnosti investovat další prostředky, potom tento objekt je určen právě vám. Doporučujeme prohlídku této opravdu originální nemovitosti.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329