Zpět na výpis nemovitostí

Zemědělská usedlost ve velkolepém stylu s koupacím jezírkem a okrasnou zahradou

Popis

Exkluzivně nabízíme jedinečný objekt ve tvaru L nabízející naprosté soukromí v okrasné zahradě s koupacím jezírkem s vícero možností využití. Objekt lze využít pro jeho bezbariérovost k vícegeneračnímu bydlení, nebo kombinace bydlení a podnikání či čistě komerčně.
Nemovitost je tvořena z několika na sebe navazujících celků, které mohou samostatně fungovat bez nutnosti jakýchkoliv velkých investičních zásahů. Současný majitel celý objekt naprosto precizně zrekonstruoval což umožňuje okamžité plnohodnotné využívání objektu bez nutnosti jakékoliv investice. Objekt prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí v rámci které došlo ke kompletním výměnám podlah, oken, fasády, rozvodů veškerých energií v domě, střechy atd.
Na objekt lze téměř nahlížet jako na novostavbu s maximálním zachováním původních prvků, což objektu dává maximální originalitu jak svojí polohou, tak i stavebním provedením vč. řešených detailů v domě. Přední část domu tvoří bytová jednotka 4+kk s otevřenou dispozici velkoryse řešená, na ni zavazující nyní vinotéka s možností jejího provozování vč. plného vybavení.
Část objektu, kde se vinotéka nachází je prostor původní bývalé garáže a průjezdu do domu. Lze tedy stávající vinotéku bez problémů zrušit a využívat průjezd přímo do dvora. Před objektem je bezproblémové parkování min. tří aut na vlastním pozemku. Na bytovou jednotku 4+kk navazuje byt o velikosti 2+kk s možností rozšíření na 3+kk, dále wellness část v rámci které se nachází finská sauna, infrasauna, solárium a barové posezení. Důležitých prvkem odpočinkové části objektu je prostor bývalé stodoly, který slouží k pořádání rodinných oslav, ze kterého je přímý vstup jak do zadní části zahrady s ovocnými stromy, udírnou a užitkovou částí zahrady a z druhé strany do prostoru relaxační části zahrady, kde se nachází betonové jezírko s čističkou vody.
Objekt nabízí další možnosti vestavby dalších bytových jednotek v prostoru půdy nad celým objektem, kde je již dopředu připraven bojler 300 l a další energie. Tento záměr však není nutné realizovat. Pokud jste klientem, který touží po absolutním soukromí, jste milovníkem venkovského stylu bydlení ve městě s výbornou dopravní dostupností bez nutnosti investovat další prostředky, potom tento objekt je určen právě vám. Doporučujeme prohlídku této opravdu originální nemovitosti.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29490
Cena: 16 500 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domyLokalitaTroubsko
OkresBrno-venkovVelikost5 a více pokojů
Plocha užitná368 m²Plocha pozemku1.695 m²
Plocha zastavěná506 m²Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrýBudovaCihlová
Typ domuPatrovýPoloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytnáEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAnoMíst k parkování4
ParkováníanoVýtahne
TerasaanoBazénano
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceOstatní
DopravaDálnice, Silnice, AutobusVodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V, 400VPlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizaceTopeníLokální plynové

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: