Zpět na výpis nemovitostí

Pronájem, Kancelářská budova, 242m² - Brno - Maloměřice

Popis

Nabízíme Vám k pronájmu třípodlažní kancelářskou budovu o celkové užitné ploše 242m2 s velmi dobrou dopravní dostupností do centra města, možností parkování, v klidném prostředí s výhledem na řeku Svitavu a možností posezení v soukromé zahradě.
Prostory jsou vhodné na ordinace, kanceláře, salony a další komerční využití. K pronájmu jsou všechna tři patra objektu, přístupné po společném schodišti. V každém patře se nachází sociální zázemí - toaleta, předsíň s umyvadlem a místnost s vanou.
Dispozice: Ve zvýšeném 1.NP se nachází vstupní chodba, prostor schodiště, vstup do sklepních prostor, výstup ven na zahradu, dále jednací místnost 21,2m2, kuchyňka 8,7m2, sociální zázemí a dvě kanceláře 13,9m2 a 17,6m2. Ve 2.NP se nachází 2 kancelářské prostory o výměře 11,9m2 a 16,9m2, dále kuchyňka, sociální zázemí a velký kancelářský prostor 32,5m2. Ve 3.NP se potom nachází kanceláře o výměře 28,4m2, kuchyňka, sociální zázemí a velká školící místnost 34,1m2. Všechny prostory jsou plně osvětleny, prosluněny a v každé místnosti jsou připraveny datové rozvody. Každé podlaží má vlastní plynový kotel, který zajišťuje zároveň ohřev TUV a vytápění pomocí otopných těles. Elektřina je provedena v mědi, rozvody vody potom v plastu. Objekt je cihlový, bez zateplení, vyjma podkrovních prostor, okenní prvky eurookna s dvojsklem, podlahy provedeny jako kvalitní PVC nebo plovoucí. Objekt se v současné době nabízí jako nezařízený nábytkem.
Výjimečná je rovněž lokalita, která nabízí pohodlné parkování, klidnou ulici, výhledy na nábřeží, soukromý vnitroblok, samotný objekt bez nutnosti dalších investic a příjemné okolní prostředí. Vřele doporučujeme prohlídku.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29368
Cena: 30 000 Kč za měsíc
+7.000 energie/služby, + provize, včetně právního servisu
KategorieKancelářeLokalitaBrno - Maloměřice
OkresBrno-městoPlocha užitná242 m²
Počet podlaží3StavVelmi dobrý
BudovaCihlováTyp domuPatrový
Poloha objektuŘadovýZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)ZařízenýNe
VýtahnePočet volných kanceláří9
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní rozvody
DopravaSilnice, MHDVodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230VPlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizaceTopeníLokální plynové

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:třída Kpt. Jaroše 1844/28
Brno - Černá Pole - Brno-střed

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: