Zpět na výpis nemovitostí

Pronájem, Obchodní prostory, 172 m² - Brno - Královo Pole

Popis

Nabízíme Vám pronájem nebytových prostor v polyfunkčním domě na rohu ulic Vodova a Tyršova. Dům prošel v letech 2007-2009 úplnou rekonstrukcí a je velmi moderně řešen.

Jedná se o spojené prostory v prvním nadzemním a v prvním podzemním podlaží. Prodejna je v prvním nadzemním podlaží přímo přístupná z nároží ulic. Druhý vchod (bezbarierový) je řešen z bezpečného prostoru chodby domu. Spodní prostory jsou přístupné jednak po vnitřním schodišti přímo z prodejny, nebo také ze společné chodby. Bezbariérový je tedy přístup do domu, k výtahu i do obou prostor.

Prodejní prostor je doplněn o zázemí – pánské WC s pisoárem a umyvadlem, dámské WC se sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkami (pračka, sušička). V předsíni je umístěn kuchyňský kout s dřezem, mikrovlnnou troubou a lednicí. Prodejna je vybavena vnějšími horizontálními žaluziemi a vnitřními roletami. Recepční stůl a pult lze libovolně přemisťovat.

Ke spodnímu prostoru je možno si pronajmout navíc i příruční sklad, který může být přímo přístupný. Lze pronajmout i samostatně pouze prodejnu a zázemí, celkem tedy jen 100 m2.

Všechny prostory jsou bohatě osazeny zásuvkami a vybaveny místní sítí LAN s napojením na internet. Osvětlení je zářivkové (třípásmové) a je integrováno do podhledu. Na světelnou tabuli nad hlavním vchodem do prodejny lze nalepit vlastní nápis.

Vytápění je plynové, spotřeba je rozpočítávána mezi dva komerční subjekty, pro vodu a elektřinu jsou samostatná měřidla. Větrání je aktivní dvouzónové. Nebytové prostory jsou zajištěny protipožárními čidly, pohybovými senzory a zabezpečovacím systémem, který je připojen na PCO. Společné prostory domu a bezprostředního vstupu do domu jsou sledovány kamerovým systémem.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte makléře uvedeného u inzerátu.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29692
Cena: 30 000 Kč za měsíc
+ 6000,-Kč zálohy na energie, bez DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
KategorieObchodní prostoryLokalitaVodova, Brno - Královo Pole
OkresBrno-městoPlocha užitná172 m²
Počet podlaží2Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrýBudovaCihlová
Typ domuPatrovýPoloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obceZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)ZařízenýČástečně
BezbariérovýanoVýtahne
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaSilniceElektřina230V
OdpadVeřejná kanalizaceTopeníÚstřední plynové

Zakázku vyřizuje

Ing. Ivo Drnovský

Ing. Ivo Drnovský

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: