Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

 

dovoluji si Vás jako jednatelka společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o. přivítat na našem webu. Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který grafickým zpracováním a způsobem prezentace umožní prestižní způsob prodeje či pronájmu Vašich luxusních nemovitostí. Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Web je také určen pro klienty, kteří již delší dobu neúspěšně prodávají nemovitost buď sami, nebo za součinnosti jiné realitní společnosti. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to jinde opravdu funguje lépe. Těší se na Vás speciálně proškolení makléři ovládající cizí jazyky. Spolu s nimi jsou připraveni také naši finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, proto se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby Vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata. Veškeré služby nabízíme v rámci jedné budovy s možností posezení ve stylové restauraci, která se přímo v naší budově nachází také. Naši partneři, se kterými již delší dobu spolupracujeme, patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli Vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud se rozhodnete pro některou z našich nemovitostí.

Naši VIP klienti mají možnost získat slevové výhody; věříme, že je plně využijí. Tyto slevy se vztahují na rekonstrukce a realizace interérů včtetně jejich vybavení. Staňte se našim VIP klientem také Vy!
Spolupracujeme nejen s našimi partnery na webu; v rámci našich služeb můžete získat také další výhody, jako jsou například kompletní vystěhování a odvoz Vašeho nábytku na novou adresu.
Pokud hledáte serióznost, profesionalitu a kompletní sevis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku, jsme tu pro Vás.

 
 
 
 
1
Za společnost AMBIENTEN VIP s.r.o.
Ing. Monika Russeggerová
jednatelka společnosti