top

Prodej, Byty 4+kk, 193 m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
29761
Cena:
prodáno
Kategorie:
Byty 4+kk
Lokalita:
Oldřišky Keithové, Brno
Okres:
Brno-město
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
193 m²
Počet podlaží:
4
Podlaží umístění:
3. NP
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ne
Bezbariérový:
ano
Míst k parkování:
1
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Výtah:
ano
Terasa:
ano (49 m²)
Sklep:
ano (15 m²)
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové, Jiné
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní a prostorný byt ve stylovém viladomě o celkové ploše 193 m2. K dispozici je také terasa o celkové výměře 49 m2 s nádhernými panoramaty na město Brno. Tato zkolaudovaná bytová jednotka s možností okamžitého nastěhování je opravdovým skvostem mezi byty nabízenými v Brně. K bytu náleží bohaté příslušenství a to 2x garážové stání, 1x venkovní stání a 2x sklep. Jsou zde použity nadstandardní a ušlechtilé materiály, které podtrhují jedinečnost a kvalitu provedení tohoto bytu. Je zde položena třívrstvá dřevěná podlaha tl. 1,4 cm, se vzorem prkno, dekor dub olej. V celém viladomě jsou hliníková okna s izolačním trojsklem. Na vyžádání poskytneme kompletní projektovou dokumentaci a standardy.

Projekt Slunovrat představuje exkluzivní bydlení v městské části Nový Lískovec. Jedná se o čtvrť, která se bezesporu může řadit k lukrativním lokalitám Brna nejenom díky své poloze nedaleko centra, ale i díky blízké přírodní chráněné rezervaci Kamenný vrch. Spojení klidného místa a výrazného terénu ulice Oldřišky Keithové vytváří jedinečné a půvabné místo. Bytové domy se slunnými terasami jsou vystavěny na jižním svahu, čímž umocňují nezaměnitelnou atmosféru místa. Nedaleko Nového Lískovce se nachází městská část Pisárky, která je již od prvorepublikového období považována za jednu z nejprestižnějších čtvrtí Brna. Lokalita je také velmi dobře dostupná z hlediska městské hromadné dopravy i hlavních dopravních tepen, i přesto si však svoji polohou zachovává ráz pokojné atmosféry. Projekt Slunovrat se tak pro všechny jeho benefity dá považovat za atraktivní místo k bydlení.

Byt osloví i ty nejnáročnější klienty poptávající nadstandardní a luxusní bydlení. Pro více informací a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329