Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Naše služby

FINANCOVÁNÍ

ZAJISTÍME VÁM HYPOTÉKU PŘESNĚ NA MÍRU, JIŽ DRUHÝ DEN VÍTE, ZDA JI DOSTANETE A KOLIK BUDOU ČINIT VAŠE SPLÁTKY! DÁLE ZAJISTÍME PŘEVZETÍ VAŠÍ HYPOTÉKY JINÝM KLIENTEM NEBO JEJÍ REFINANCOVÁNÍ.

Hypotéky a stavební spoření jsou na našem trhu nabízeny ze strany mnoha bank či stavebních spořitelen. Mezi nabídkami jednotlivích institucí jsou rozdíly a klient se mnohdy s  vynaložením vlastní energie snaží vybrat tu nejlepší variantu sám na úkor svého vlastního času.

Naše společnost ve spolupráci s  finančními poradci Vám pomůže se zorientovat. Vyhotovíme nabídky více bank a společně s  Vámi vybereme pro Vás tu nejlepší variantu financování.

Klient potřebuje mít jistotu připraveného financování, aby byl schopen okamžitě reagovat na výhodnou akční nabídku na trhu. Finanční poradenství a výběr nejvhodnějšího způsobu financování od nás klient získá zdarma.

Volejte nám, pokud hodláte ušetřit nejen svůj čas, ale také peníze, hledáte maximální komfort a příjemné prostředí firmy.

Jsme tu kdykoliv pro Vás. Naši poradci si s  Vámi rádi domluví schůzku, a to buď v  sídle naší společnosti, nebo Vás navštíví v  pohodlí Vašeho domova. Vše na základě Vašeho přání a předchozí domluvy.

 

NACENĚNÍ HODNOTY NEMOVITOSTI

Chcete prodat nemovitost a nevíte jakou má přesnou hodnotu? My Vám s  tím poradíme!

Jsme profesionálové, kteří mají dlouhodobé zkušenosti a vždy přehled o aktuální situaci na trhu. Vzhledem k  neustálým cenovým změnám, které stále sledujeme, jsme ochotní Vám pomoci. Každá nemovitost je charakteristická něčím jiným, proto při určení přesné ceny rozhodují různé faktory jako místo, plocha, vybavení a stav a další. My Vám poradíme, jakou hodnotu Vaše nemovitost má, za jakou cenu jí nejlépe prodáte či pronajmete a díky naší bohaté databázi najdeme ideálního kupce/nájemníka.

Nabízíme profesionální servis a odhad hodnoty nemovitosti zdarma. Naši realitní specialisti jsou připraveni Vám poradit a pomoci s  prodejem/pronájmem, neváhejte nás kontaktovat!

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Společnost Ambienten VIP s.r.o. je v rámci své realitní činnosti zaměřena mimo jiné na přípravu a prodej developerských projektů. V našem portfoliu naleznete prestižní stavby, na jejichž prodeji se podílíme, nebo jsme se podíleli v nedávné minulosti. Mluví za nás především naše referenční prodeje a pronájmy, které za poslední roky společnost realizovala.

Velmi úzce spolupracujeme s předními českými i zahraničními developerskými firmami od samotného počátku projektu, pomáháme s  výběrem lokality, ve které bude projekt vznikat, konzultujeme konkrétní designový návrh architektů. Naše zkušenosti jsou v oblasti developerských projektů neocenitelné pro řešení dispozic jak bytových jednotek, tak samotných luxusních domů.

Dominanta naší činnosti následně spočívá v nalezení kupce, přípravě veškerých potřebných náležitostí a zajištění vlastního prodeje. Naše realitní činnost je určena jak pro developery, tak i kupující novostaveb.

Příprava projektu na prodej 

Vyhotovení:

 • rezervační smlouvy
 • smlouvy o smlouvě budoucí kupní
 • kupní smlouvy, svěřenecké smlouvy
 • samostatný návrh na vklad do katastru nemovitostí
 • prohlášení vlastníka nemovitostí a založení společenství vlastníků
 • výběr vhodné správcovské firmy
 • stanovení reálné tržní ceny vašeho projektu
 • provádění klientských změn v  rámci projektu.

Marketing projektu  

Vyhotovení marketingového plánu pro konkrétní projekt, výběr vhodné prezentace projektu, inzerce  na webových stránkách společnosti www.ambienten.cz a souběžně také na nejznámějších realitních serverech. Samozřejmostí je především inzerce v  tisku, a to zejména v časopise Real City, Reality Morava a dalších. Zajistíme vyhotovení prezentačních materiálů pro každý  jednotlivý projekt, které budou klientům poskytovány (vyhotovení vizualizací a virtuálních prohlídek, architektonické návrhy interiérů), prezentace projektu potencionálním zájemcům – prohlídka bytů či nebytových prostor prostřednictvím našich realitních specialistů, dny otevřených dveří v  prezentovaných termínech a schůzky s  klienty ve vzorovém bytě.

Doporučujeme Vám sjednání osobní schůzky s  našimi realitními specialisty.

REALITNÍ ČINNOST

Vážení Klienti,

jménem společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o. si Vám dovoluji prezentovat naši renomovanou realitní společnost s dlouholetými zkušenostmi na brněnském trhu s realitami. Rádi bychom se s  Vámi osobně setkali a představili Vám naši společnost a pestrou paletu profesionálních služeb, které svým klientům nabízíme a garantujeme. Specializujeme se na prodej / pronájem rodinných domů, vil, bytů, komerčních prostor, investičních nemovitostí, hotelů, restaurací a další.

Disponujeme největší databází klientů poptávajících luxusní a investiční nemovitosti.

Aktuálně evidujeme přes 10.000 klientů, kteří přes naši společnost aktivně poptávají dle svých požadavků. Spolupracujeme i se zahraničními investory hledajícími konkrétní investice do pozemků pro výstavbu a poptávajícími bytové domy či komerční areály. Jsme stabilní makléřský tým hovořící více světovými jazyky a pro naše klienty připravíme smlouvy v  jazyce, který bude potřeba pro úspěšné uzavření obchodního případu. Zakládáme si na diskrétnosti při jednání s  klienty a garantujeme hladký a úspěšný prodej i pronájem Vaší nemovitosti.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Hledáte profesionální přístup s  originálním způsobem prezentace nemovitosti, individuální a diskrétní jednání?

Společnost AMBIENTEN VIP s.r.o si Vám dovolujeme v rámci našich VIP služeb nabídnout bezkonkurenční způsob prodeje Vaší nemovitosti. Disponujeme širokou paletou klientů, kteří hledají luxusní nemovitosti v  ČR. Prohlídky dokážeme profesionálně zajistit ve více jazycích a to v  angličtině, němčině i ruštině, stejně tak kompletní realitní servis, v  rámci kterého se klient nemusí o nic starat.

Naše společnost vám garantuje

 • Profesionální a diskrétní přístup při prodeji a pronájmu Vaší nemovitosti
 • Finanční a právní konzultace s  výběrem optimální varianty řešení
 • Časovou flexibilitu dle potřeb klientů
 • Znalost v  oboru a přehled na trhu realit včetně široké databáze klientů i v  zahraničí
 • Zajistíme bezpečnou úhradu kupní ceny na Váš účet včetně úhrady daně z  nemovitostí na účet FÚ
 • Přepisy všech médií a úspěšné předání nemovitosti
 • Letecké snímky nemovitosti včetně grafického zpracování
 • Realizace interiérů od našich partnerských firem
 • Přestěhování na Vaši novou adresu
 • Virtuální prohlídky a nafocení Vaší nemovitosti od profesionálních fotografů
 • Zpracování vizualizací a prezentací nemovitostí

Těšíme se na spolupráci s  Vámi 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329