Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

AMBIENTEN VIP POSKYTUJE NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Věděli jste, že AMBIENTEN VIP se nezabývá jen realitní činností jako takovou, ale věnuje se také pomoci svým klientům i v jiných oblastech týkajících se nemovitostí? Přečtěte si více o našich nadstandardních službách pro Vás.

 

ODHAD NEMOVITOSTI ZDARMA

Přemýšlíte o prodeji Vaší nemovitosti a chcete znát její cenu? Pak nás neváhejte kontaktovat.  Naše realitní kancelář Vám zajistí odhad prodejní ceny zcela zdarma a nezávazně! Naši odborníci neustále sledují cenové změny na trhu, při odhadu zvažujeme hned několik kritérií, aby byl výsledek co nejpřesnější. Poradíme Vám, jakou hodnotu Vaše nemovitost má a za jakou cenu ji nejlépe prodáteSjednejte si s námi schůzku a my vyřídíme vše ostatní za Vás.

 

OKAMŽITÝ VÝKUP

Potřebujete rychle finance a nemáte čas na běžný prodej nemovitosti a hledání vhodného kupce? Nebo se Vám jen nedaří Vaši nemovitost prodat a tlačí Vás čas? I taková situace může nastat. V takovém případě jsme tady my se službou okamžitého výkupu. Za Vaši nemovitost Vám nabídneme nejvyšší možnou cenu. Odborně a diskrétně Vám poradíme a najdeme pro Vás nejoptimálnější řešení bez starostí. Vykupujeme domy, byty, pozemky i komerční nemovitosti. Už nemusíte hledat kupce, tím kupcem jsme my.

 

Kontaktujte nás na telefonním čísle 602 791 990 nebo na emailové adrese [email protected].

Těšíme se na Vás! 

Ing. Monika Russeggerová, jednatelka 

DSC_4326-Edit

 

 

 

 

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329