Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Proč homestaging

Homestaging je nezbytnou součástí každé profesionální prezentace nemovitosti. Počínaje vhodným osvětlením až po dekorativní doplňky, vše musí být v perfektním souladu, aby výsledná kompozice měla co nejsilnější efekt. Zachycení celkové atmosféry nemovitosti, útulnost a čistý vzhled jsou prioritami, které posunou Vaši inzerci o stupeň výše. Vaše nabídka tak bude všem na očích, přiláká více zájemců, urychlí celý prodej, ale také zvýší cenu Vaší nemovitosti. První dojem je zásadní, a to nejen v  mezilidském kontaktu, ale i u bydlení.

Současný realitní trh je velmi dravý, a  tak je logicky i  laťka prezentace nemovitosti při prodeji nastavena vysoko – aranžování nemovitosti před samotným prodejem se stává nezbytností. Nic nezvýší cenu Vaší nemovitosti více než vnímaní potenciálních zájemců, že po bytu či domu je vysoká poptávka. Právě proto je dobré oslovit naše profesionály, kteří kromě kvalitní přípravy nemovitosti na focení zajistí i  zbytek.

Správné načasování zveřejnění nabídky na  inzertních serverech a sociálních sítích je neméně důležité, stejně jako profesionální jednání s potenciálním kupujícím. Aranžování nemovitosti před prodejem je pro naše realitní makléře naprostá samozřejmost.

Ve společnosti  Ambienten VIP s.r.o  pracujeme jako tým. Homestaging provádíme před každým focením nabízené nemovitosti a na osobní schůzce s Vámi probereme Vaše možnosti, vše podrobně vysvětlíme. Před home stagingem se nemusíte o nic starat, náš tým si přiveze vlastní vybavení, jako jsou květiny, přehoz přes postel či ovoce. Každou místnost upravíme tak, aby byla připravená na focení. Jakmile uděláme požadované snímky, vše vrátíme na  své místo.

Pokud máte nemovitost, kterou nemůžete delší dobu prodat za požadovanou cenu, je opět dobré vyzkoušet s  časovým odstupem právě homestaging a  zkusit inzerovat s naší společností znovu a  v  novém hávu. Poptávka se dozajista zvýší a  Vy budete moci prodat za  požadovanou cenu na  místo jejího snižování ve stávající inzerci.

Pokud chcete vidět Homestaging v  praxi, rádi Vám ukážeme fotografie nemovitostí po naší úpravě nebo se stavte na kávu v naší nové stylové kanceláři na Mezírce 775 /1, Brno – Veveří.

Rádi s Homestagingem Vaší nemovitosti pomůžeme!

Kvalitnější prezentace

Realitní fotografie je velmi specifickou součástí prezentace nemovitostí, která velmi často rozhoduje o prvním dojmu klienta z prodávané nemovitosti. Existuje mnoho technických i výtvarných pravidel, která je potřeba dodržet, nebo případně porušit, aby výsledný dojem byl perfektní.

Prostory v obytných budovách mohou být velmi nestandartního charakteru, v tomto případě je nutno obzvláště pečlivě komponovat záběry a vhodné techniky.

Průběh

1. Příprava

2. Aranže

3. Osvětlení

4. Focení

5. Retušování

6. Konzultace

7. Inzerce

„Naší radostí je dodat Vašemu domovu potřebný nádech života, který prezentovanou nemovitost vynese do popředí zájmu široké veřejnosti.“

- Ing. M. Russeggerová

„Profesionální homestaging, kvalitní fotografie, zpracované 2D i 3D půdorysy, videoprohlídky nemovitosti, záběry z dronu a celková informovanost realitního specialisty o stavebně technických a právních skutečnostech o dané nemovitosti dávají předpoklad k prodeji vaší nemovitosti za vyšší cenu."                     

- Ing. Filip Štofka

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329