Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Partneři

AMBIENTEN VIP - Vaše značka luxusu

Společnost AMBIENTEN VIP s.r.o. spolupracuje s  vybranými společnostmi, které jsou nejlepšími v  jejich oboru na trhu. Našim společným cílem je postarat se o úspěšný obchod s  Vaší nemovitostí či realizaci nebo vybavení nového domova podle Vašich představ.

S  našimi partnery jsme pro Vás připravili plno výhodných nabídek, na které při koupi/prodeji nemovitostí přes naši realitní kancelář získáte nárok. Nabízíme vám výhodné slevy na služby či vybrané sortimenty, které se vztahují například na rekonstrukci nemovitosti, realizaci interiérů včetně jeho vybavení nebo kompletní vystěhování a odvoz Vašeho nábytku na novou adresu.

Zajistíme Vám společně s  našimi špičkovými architekty kompletní rekonstrukci či výstavbu domu nebo bytu. Dispoziční řešení nových interiérů a návrhy realizací obdržíte zdarma.

Naši finanční poradci a právní zástupci jsou připraveni na kompletní zajištění financování pro koupi konkrétní nemovitosti a přípravu smluv či přítomnost při obchodních jednáních.

Chceme pro Vás co největší pohodlí, proto Vám nabízíme veškeré služby a schůzky v rámci jedné budovy.

Pokud hledáte seriózní, profesionální a kompletní servis, neváhejte a obraťte se na nás!

 
Miele centrum Symerský
Miele centrum Symerský

Miele centrum Symerský je interiérové centrum, které nabízí špičkové služby v oblasti interiérového designu již od roku 2003. Veškeré značky, které zastupujeme, byly pečlivě vybrány našimi odborníky a představují to nejlepší ze světového designu.

 

 
PS BRNO s.r.o.
PS BRNO s.r.o.

Dynamická a rozvíjející se stavební společnost PS BRNO s.r.o. působí na trhu od roku 2004. Dnes nezujímá místo pouze na poli středně velkých podniků v oboru pozemních staveb, specializuje se také na tu nejlepší kvalitu dle nejpřísnějších standardů a norem. Kvalitně odvedená práce pro jejich klientelu se stala misí společnosti.

 
 
 
KALÁB - invest, s.r.o
KALÁB - invest, s.r.o

Rodinná stavební firma KALÁB - invest, s.r.o. působí na brněnském trhu už od roku 1993. Za dobu svojí existence postavila celkem víc jak 500 různých staveb. V současné době se firma věnuje výhradně svým vlastním developerským projektům. Nabízí tak k prodeji konečným zákazníkům byty, rodinné domy, kanceláře a skladovací a výrobní prostory.

 
Moravská stavební - INVEST, a.s.
Moravská stavební - INVEST, a.s.

Moravská stavební – INVEST, a.s. je developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998 a svojí pozicí zaujímá klíčového hráče v Praze i Brně. Jejich činnost zahrnuje širokou škálu služeb od bezplatného poradenství a pečlivého výběru té nejlepší lokality, přes veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, až po realizaci výstavby.

 
Tomáš Rašovsky, advokátní kancelář s.r.o.
Tomáš Rašovsky, advokátní kancelář s.r.o.

Advokátní kancelář Tomáš Rašovský s.r.o. byla založena v roce 1998 a během své existence se dostala na pozici jednoho u nejstabilnějších tuzemských poskytovatelů právních služeb. Zaměřujeme se především na právní podporu podnikatelské činnosti a firemních záležitostí našich tuzemských i zahraničních klientů. Dlouhodobě se proto věnujeme obchodnímu, korporátnímu a pracovnímu právu, ošetření smluvních vztahů a specializujeme se na správu a vymáhání pohledávek. Zajišťujeme zpracování individuálních zadání i komplexní firemní servis, a to v pěti jazycích.

 
VP - ARCHITEKTI ING.ARCH. JIŘÍ VLČEK
VP - ARCHITEKTI ING.ARCH. JIŘÍ VLČEK

Ing.arch.Jiří Vlček a partneři, jejichž kancelář najdete v Brně, se architekturou a interiérovým designem zabývají již přes deset let. VP ARCHITEKTI se snaží netvořit pouze módní interiéry, které se za dva roky okoukají. Jsou zastánci nadčasového interiéru, který si svou hodnotu drží a samotnému klientovi přináší užitek, nadšení a pocit domova dlouhodobě.

 
SOLUCION S.R.O.
SOLUCION S.R.O.

Hypoteční centrum Solucion s.r.o. Vám poskytuje poradenství v oblasti financování bydlení - hypotečních úvěrů. Můžete očekávat srovnání podmínek napříč celým trhem s využitím podpultových množstevních výhod. 

 
HANÁK CENTRUM s.r.o.
HANÁK CENTRUM s.r.o.

ŠPIČKOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU

Tradiční česká firma HANÁK NÁBYTEK disponuje ojedinělým portfoliem, které jen velmi těžko nachází na trhu konkurenci. Jako jediný výrobce v Česku a pravděpodobně i v Evropě nabízí kompletní sortiment interiorového nábytku včetně interiérových dveří. 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329