Partneři

AMBIENTEN VIP  – Vaše značka luxusu

Společnost AMBIENTEN VIP s.r.o si Vás tímto dovoluje přivítat na svém jedinečném a originálním webu. Byl připraven především pro klientelu, která nechce svoji prestižní nemovitost prezentovat na standardních realitních serverech stovkami jiných zakázek, ale žádá pro ni adekvátní způsob prezentace odpovídající její cenové relaci.

Je určen pro všechny klienty, kteří chtějí svoji luxusní nemovitost vystavit na webu, který nejen svojí grafikou, ale celkovým pojetím poskytne vhodný prostor pro prezentaci prodávajícím klientům, ale i pro stranu kupující. V současné hektické době nemáme často dostatek času hledat nemovitosti na různých realitních serverech, proto jsme pro Vás vytvořili tento web, na kterém snadno naleznete makléřem prověřené, reprezentativní, prestižní originální a jedinečné nemovitosti.

Prohlídky i jednání Vám nabízíme ve více jazycích, prioritně však v jazyce anglickém, německém, italském a ruském. Také pro vás rádi zajistíme vypracování smluv do cizího jazyka.

Našimi partnery jsou společnosti, které mají silné postavení na trhu a všem našim klientům, kteří se u nás zaregistrují a následně koupí nemovitost nabízí nadstandardní servis a mnoho výhodných nabídek. Klienti mají možnost získat slevové certifikáty na vybraný sortiment zboží u konkrétní společnosti, a to v  případě, že přes naši společnost proběhne prodej nemovitosti.

Naši špičkový architekti jsou Vám plně k dispozici. Zajistíme Vám kompletní rekonstrukci či výstavbu Vašeho domu nebo bytu za jejich účasti. Zdarma od nás obdržíte návrhy dispozičního řešení Vašich nových interiérů a to včetně návrhu realizace.

Samozřejmostí je vyřízení kompletního financování potřebného pro koupi konkrétní nemovitosti přes naše profesionální finanční poradce a přítomnost právního zástupce u všech jednání.

Veškeré služby Vám nabízíme v jedné budově v rámci jedné schůzky, aby byla veškerá jednání pro Vás co nejpohodlnější.

 
Miele centrum Symerský
Miele centrum Symerský

Miele centrum Symerský je interiérové centrum, které nabízí špičkové služby v oblasti interiérového designu již od roku 2003. Veškeré značky, které zastupujeme, byly pečlivě vybrány našimi odborníky a představují to nejlepší ze světového designu.

 

 
PS BRNO s.r.o.
PS BRNO s.r.o.

Dynamická a rozvíjející se stavební společnost PS BRNO s.r.o. působí na trhu od roku 2004. Dnes nezujímá místo pouze na poli středně velkých podniků v oboru pozemních staveb, specializuje se také na tu nejlepší kvalitu dle nejpřísnějších standardů a norem. Kvalitně odvedená práce pro jejich klientelu se stala misí společnosti.

 
 
 
KALÁB - invest, s.r.o
KALÁB - invest, s.r.o

Rodinná stavební firma KALÁB - invest, s.r.o. působí na brněnském trhu už od roku 1993. Za dobu svojí existence postavila celkem víc jak 500 různých staveb. V současné době se firma věnuje výhradně svým vlastním developerským projektům. Nabízí tak k prodeji konečným zákazníkům byty, rodinné domy, kanceláře a skladovací a výrobní prostory.

 
Moravská stavební - INVEST, a.s.
Moravská stavební - INVEST, a.s.

Moravská stavební – INVEST, a.s. je developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998 a svojí pozicí zaujímá klíčového hráče v Praze i Brně. Jejich činnost zahrnuje širokou škálu služeb od bezplatného poradenství a pečlivého výběru té nejlepší lokality, přes veškerá potřebná povolení a přípravu infrastruktury, až po realizaci výstavby.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329