Reference

Prodej, Pozemky pro bydlení, 667m² - Brno - Sadováprodáno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 667m² - Brno - Sadová

Dovolujeme si Vám představit prodej exkluzivního stavebního pozemku ve vyhledávané lokalitě Brno - Sadová, o celkové ploše 667 m2, vhodný pro výstavbu funkcionalistické vily. Pozemek je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace). K pozemku je vyřízeno stavební povolení na..

Pronájem, Byty 2+1, 70m² - Brno - Stránicepronajato

Pronájem, Byty 2+1, 70m² - Brno - Stránice

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu úžasný prosvětlený byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1 s dvěma koupelnami, nacházející se ve viladomě v městské části Brno - Stránice (v bezprostřední blízkosti Wilsonova lesa), volný ihned k nastěhování.

Celý viladům, ve kterém se bytová jednotka..

Prodej, Rodinné domy, 375m² - Brno - Bohuniceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 375m² - Brno - Bohunice

Se souhlasem majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavý rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Brno-Bohunice.

Dům je situován jako řadový a koncový, uliční fasáda je orientována k západu. Půdorys domu je ve tvaru písmene „U“ se třemi uličními vstupy.

Dům má jedno nadzemní podlaží, obytné podkroví,..

Prodej, Vila, 850m² - Brnoprodáno

Prodej, Vila, 850m² - Brno

AMBIENTEN VIP nabízí luxusní vilu vhodnou pro rodinné bydlení i s možností podnikání ve vyhledávané lokalitě Brno - město. CP pozemku je 3014 m2, ZP vily 651 m2, UP vily je 850 m2, UP domu pro hosty je 95 m2. Vila je situována na jižním svahu s úžasnými výhledy nabízející naprosté soukromí. V..

Prodej, Byty 3+kk, 204m² - Brno - Bystrcprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 204m² - Brno - Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout tento nadstandartně provedený a výhledem na přilehlou Brněnskou přehradu jedinečný byt. Tato 204 m² velká nemovitost v sobě kloubí preciznost provedení z nejkvalitnějších materiálů a polohovou jedinečnost bytu, v klidné přírodní lokalitě..

Prodej, Rodinné domy, 223m² - Brno - Komínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 223m² - Brno - Komín

Exkluzivně nabízíme k prodej vilu 6+1 o zastavěné ploše 365 m², s celkovou plochou pozemku 1.400 m², ve velice atraktivní lokalitě Brno-Komín. Nemovitost nabízí více možností využití - od rodinného bydlení v kombinaci s podnikáním, až po čistě komerční využití pro sídlo vaší společnostii...

Prodej, Kanceláře, 223m² - Brno - Komínprodáno

Prodej, Kanceláře, 223m² - Brno - Komín

Exkluzivně nabízíme k prodeji vilu ke komerčním účelům v atraktivní a velice vyhledávané lokalitě Brno-Komín. Nemovitost nabízí více možností využití - od rodinného bydlení v kombinaci s podnikáním nebo lze objekt využít čistě komerčně na sídlo společnosti. Výhodou nemovitosti je její viditelné..

Pronájem, Rodinné domy, 200m² - Brnopronajato

Pronájem, Rodinné domy, 200m² - Brno

Ambienten VIP vám nabízí k pronájmu prostorný třípatrový rodinný dům 5+kk s moderně zařízenou koupelnou a dvěma samostatnými toaletami s bidety, situovaný na ulici Kainarova, Brno - Žabovřesky. Objekt prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí. V domě jsou použity a vkusně sladěny nadstandardní..

Prodej, Byty 3+kk, 90m² - Brno - Štýřiceprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 90m² - Brno - Štýřice

Ambienten VIP nabízí k prodeji dispozičně a designově nadstandartní byt, který osloví každého milovníka luxusního bydlení v centru Brna. Jedinečnost bytu spočívá v jeho výhodné lokalitě při ulici Vídeňská a materiálovém sladění interiéru dřevo/žula. Pěší chůzí se po překročení Kamenného mostu..

Prodej, Vila, 275m² - Modřiceprodáno

Prodej, Vila, 275m² - Modřice

Ambienten vip nabízí k prodeji úžasnou prvorepublikovou vilku s původními prvky určenou k částečné rekonstrukci. Nemovitost je udržovaná a průběžně do ní majitelé investovali nemalé prostředky. Snahou rekonstrukcí bylo vždy zachovat původní prvky v domě, které domu dávají neskutečnou atmosféru...

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329