Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Reference

Prodej, Rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji samostatně stojící vilu v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je umístěna ve výjimečné lokalitě přímo u lesa, nabízející klidné a nadstandardní bydlení v údolí, které je obklopeno zelení. Vila svým provedením a umístěním uspokojí velice náročné klienty. ..

Prodej, Vila, 550 m² - Brnoprodáno

Prodej, Vila, 550 m² - Brno

Společnost Ambienten VIP si Vám dovoluje nabídnout mimořádnou rodinnou vilu s využitím nejnovějších technologii. Dům byl zkolaudován v roce 2017 a je umístěn v lokalitě nových rodinných domů.

Tato výjimečná nemovitost je dvoupodlažní s podsklepením, zapuštěná do svažitého terénu. Nástupní..

Prodej, Vila, 510 m² - Brno - Jundrovprodáno

Prodej, Vila, 510 m² - Brno - Jundrov

AMBIENTEN VIP si vám dovoluje nabídnout samostatně stojící vilu o dispozici 6+kk v lokalitě Brno – Jundrov. Dům je v dobrém technickém stavu a disponuje cekem 5 pokoji, a to otevřenou dispozicí kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, vnitřním bazénem se slanou vodou, vinným sklepem, třemi koupelnami,..

Prodej, Rodinné domy, 384 m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 384 m² - Brno - Stránice

Nabízíme prodej samostatně stojící prvorepublikové vily, dokončené v roce 1924 významným městským stavitelem - Ing. Vilém Windholz, autor pam.chráněné secesní vily Anna a části budov na BVV. Dům je postaven v tehdejším moderním stylu pod vlivem vídeňské secese a nachází se ve vyhledávané lokalitě..

Prodej, Rodinné domy, 779 m² - Křetínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 779 m² - Křetín

AMBIENTEN VIP vám exkluzivně přináší další z řady mimořádných nabídek. Tentokrát pro vás máme luxusní rezidenci nacházející se severně od Brna v obci Křetín. Tato nadstandartní nemovitost byla postavena dle unikátního architektonického návrhu a je vybavena jak moderními technologiemi, tak..

Prodej, Rodinné domy, 361 m² - Brno - Jehniceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 361 m² - Brno - Jehnice

Ambienten VIP Vám exkluzivně nabízí ke koupi samostatně stojící rodinnou vilu ve stylu provence s garáž pro 2 vozy, venkovním bazénem, vinným sklepem a unikátními výhledy. Výhodou je možnost parkování dalších 5 vozů na vlastním pozemku a na přilehlých pozemcích je možnost parkování dalších deseti..

Prodej, Rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně prodej samostatně stojící vily v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je situována v boční klidné ulici nabízející naprosté soukromí. Za vilkou se nachází jen les a z vily jsou úžasné výhledy do údolí. CP pozemku činí 1.258 m2, ZP a nádvoří vilky 92 m2, UP vilky, která je..

Prodej, Vila, 275 m² - Modřiceprodáno

Prodej, Vila, 275 m² - Modřice

Ambienten vip nabízí k prodeji úžasnou prvorepublikovou vilku s původními prvky určenou k částečné rekonstrukci. Nemovitost je udržovaná a průběžně do ní majitelé investovali nemalé prostředky. Snahou rekonstrukcí bylo vždy zachovat původní prvky v domě, které domu dávají neskutečnou atmosféru...

Prodej, Byty 4+kk, 133 m² - Brno - Štýřiceprodáno

Prodej, Byty 4+kk, 133 m² - Brno - Štýřice

AMBIENTEN VIP exkluzivně nabízí luxusní, nadstandardně vybavený byt o dispozici 4+kk s krbem, klimatizací a terasou s překrásnými panoramatickými výhledy. K bytu náleží dvě garážové stání, které jsou již zahrnuty v kupní ceně.

Byt se prodává včetně veškerého vybavení s možností okamžitého..

Prodej, Vila, 384 m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej, Vila, 384 m² - Brno - Stránice

Ambienten VIP vám exkluzivně nabízí k prodeji samostatně stojící prvorepublikovou vilu z roku 1924 od významného stavitele - Ing. Viléma Windholze, autora památkově chráněné secesní vily Anna a části budov na BVV.

Vila je postavena v architektonickém stylu vídeňské secese a nachází se ve..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329