Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Reference

Pronájem, Byty 3+1, 98 m² - Brno - Černá Polepronajato

Pronájem, Byty 3+1, 98 m² - Brno - Černá Pole

AMBIENTEN VIP si vám dovoluje nabídnout pronájem slunného bytu v 2. NP o dispozici 3+1 (90m2), s terasou (8m2) a sklepní kójí (8m2).

Byt prošel v posledních letech rekonstrukcí, je nově vymalován a k dispozici pro nového nájemníka. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, lednicí, troubou,..

Prodej, Byty 2+kk, 0 m² - Brno-Slatinaprodáno

Prodej, Byty 2+kk, 0 m² - Brno-Slatina

Ambienten VIP Vám exklusivně nabízí prodej krásného světlého bytu s venkovním parkovacím stáním a balkónem v lokalitě Brno-Slatina.

Jedná se o stavbu v nádherném provedení. Nachází se v 2. patře bytového domu. CP bytu 62,9 m2, sklep 3 m2, balkón 4 m2.

Byt je velice útulný a vkusně vybavený...

Prodej, Vila, 275 m² - Modřiceprodáno

Prodej, Vila, 275 m² - Modřice

Ambienten vip nabízí k prodeji úžasnou prvorepublikovou vilku s původními prvky určenou k částečné rekonstrukci. Nemovitost je udržovaná a průběžně do ní majitelé investovali nemalé prostředky. Snahou rekonstrukcí bylo vždy zachovat původní prvky v domě, které domu dávají neskutečnou atmosféru...

Prodej, Rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji samostatně stojící vilu v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je umístěna ve výjimečné lokalitě přímo u lesa, nabízející klidné a nadstandardní bydlení v údolí, které je obklopeno zelení. Vila svým provedením a umístěním uspokojí velice náročné klienty. ..

Prodej, Rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej, Rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně prodej samostatně stojící vily v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je situována v boční klidné ulici nabízející naprosté soukromí. Za vilkou se nachází jen les a z vily jsou úžasné výhledy do údolí. CP pozemku činí 1.258 m2, ZP a nádvoří vilky 92 m2, UP vilky, která je..

Pronájem, Byty 3+kk, 81 m² - Kuřimpronajato

Pronájem, Byty 3+kk, 81 m² - Kuřim

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout podnájem nadstandardně a luxusně provedeného a vybaveného bytu o dispozici 3+kk s lodžií v 6.NP. Byt se nachází v Kuřimi se skvělou dostupností do města Brna, náleží k němu kryté parkovací stání.

Celý byt je navržen společností GALA Design s.r.o., které se..

Prodej, Byty 4+kk, 133 m² - Brno - Štýřiceprodáno

Prodej, Byty 4+kk, 133 m² - Brno - Štýřice

AMBIENTEN VIP exkluzivně nabízí luxusní, nadstandardně vybavený byt o dispozici 4+kk s krbem, klimatizací a terasou s překrásnými panoramatickými výhledy. K bytu náleží dvě garážové stání, které jsou již zahrnuty v kupní ceně.

Byt se prodává včetně veškerého vybavení s možností okamžitého..

Prodej, Vila, 384 m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej, Vila, 384 m² - Brno - Stránice

Ambienten VIP vám exkluzivně nabízí k prodeji samostatně stojící prvorepublikovou vilu z roku 1924 od významného stavitele - Ing. Viléma Windholze, autora památkově chráněné secesní vily Anna a části budov na BVV.

Vila je postavena v architektonickém stylu vídeňské secese a nachází se ve..

Prodej, Rodinné domy, 160 m² - Žabčiceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 160 m² - Žabčice

Ambienten V.I.P. vám exkluzivně nabízí ke koupi rodinný dům typu bungalov 4+kk o užité ploše 160 m² v obci Žabčice. Nemovitost se nachází na okraji obce s pěknou, bohatě osazenou zahradou. Součástí je také samostatně stojící garáž. Dále se nabízí možnost parkování dalších vozů na vlastním pozemku..

Prodej, Vila, 346 m² - Brno - Soběšiceprodáno

Prodej, Vila, 346 m² - Brno - Soběšice

Ambienten VIP si vám dovoluje ve výhradním zastoupením majitele nabídnout úžasnou rodinnou vilu v atraktivní lokalitě Brno – Soběšice, v naprosto klidném prostředí s neskutečnými výhledy na okolní lesy i pálavské kopce.

Vila je vhodná, jak pro velkorysé rodinné sídlo nebo možnost bydlení více..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329