Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Reference

Pronájem, Byty 1+kk, 52 m² - Brno - Královo Polepronajato

Pronájem, Byty 1+kk, 52 m² - Brno - Královo Pole

AMBIENTEN VIP nabízí pronájem zrekonstruovaného krásného bytu o dispozici 1+kk a celkové užitné ploše 52m2. Nachází se ve 3.NP s výtahem v zatepleném, revitalizovaném, klidném 5ti patrovém cihlovém domě.

Byt se nabízí k pronájmu vybavený včetně velmi pohodlné dvoulůžkové postele, rozkládacího..

Prodej, Vila, 550 m² - Brnoprodáno

Prodej, Vila, 550 m² - Brno

Společnost Ambienten VIP si Vám dovoluje nabídnout mimořádnou rodinnou vilu s využitím nejnovějších technologii. Dům byl zkolaudován v roce 2017 a je umístěn v lokalitě nových rodinných domů.

Tato výjimečná nemovitost je dvoupodlažní s podsklepením, zapuštěná do svažitého terénu. Nástupní..

Prodej, Vila, 850 m² - Brnoprodáno

Prodej, Vila, 850 m² - Brno

AMBIENTEN VIP nabízí luxusní vilu vhodnou pro rodinné bydlení i s možností podnikání ve vyhledávané lokalitě Brno - město. CP pozemku je 3014 m2, ZP vily 651 m2, UP vily je 850 m2, UP domu pro hosty je 95 m2. Vila je situována na jižním svahu s úžasnými výhledy nabízející naprosté soukromí. V..

Prodej, Ubytování, 1500 m² - Vranov nad Dyjíprodáno

Prodej, Ubytování, 1500 m² - Vranov nad Dyjí

AMBIENTEN VIP Vám exkluzivně nabízí prodej plně funkčního Zámeckého hotelu v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí.

Zámecký hotel disponuje kapacitou ubytování 23 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové, a dále 2 nádherné apartmány. Celkem Zámecký hotel nabízí možnost..

Prodej, Vila, 510 m² - Brno - Jundrovprodáno

Prodej, Vila, 510 m² - Brno - Jundrov

AMBIENTEN VIP si vám dovoluje nabídnout samostatně stojící vilu o dispozici 6+kk v lokalitě Brno – Jundrov. Dům je v dobrém technickém stavu a disponuje cekem 5 pokoji, a to otevřenou dispozicí kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, vnitřním bazénem se slanou vodou, vinným sklepem, třemi koupelnami,..

Prodej, Rodinné domy, 389 m² - Lipůvkaprodáno

Prodej, Rodinné domy, 389 m² - Lipůvka

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům s kouzelnou zahradou se vzrostlými stromy o CP 9.940 m2, nacházející se přímo u lesa, který lemuje celý pozemek. Doporučujeme klientům, kteří chtějí z vlastní zahrady vstoupit přímo do lesa, hledají naprosté soukromí a přitom chtějí..

Prodej, Rodinné domy, 320 m² - Brnoprodáno

Prodej, Rodinné domy, 320 m² - Brno

Dovolujeme si vám nabídnout velmi prostornou a luxusní vilu o celkové dispozici 6+kk, s garážovým stáním pro 3 vozy, vlastním welness se swim – spa a zahradou. Tato lukrativní nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě, která v sobě kloubí klid a přírodu. Celková plocha pozemku činí 480 m2,..

Prodej, Byty 3+kk, 204 m² - Brno - Bystrcprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 204 m² - Brno - Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout tento nadstandartně provedený a výhledem na přilehlou Brněnskou přehradu jedinečný byt. Tato 204 m² velká nemovitost v sobě kloubí preciznost provedení z nejkvalitnějších materiálů a polohovou jedinečnost bytu, v klidné přírodní lokalitě..

Prodej, Atypické byty, 235 m² - Brno - Štýřiceprodáno

Prodej, Atypické byty, 235 m² - Brno - Štýřice

AMBIENTEN VIP Vám exkluzivně nabízí bytovou jednotku, která se nachází ve 27. patře budovy AZ TOWER. Obrovskou výhodou je, že máte celé patro k dispozici pro sebe. Z bytu máte panoramatické výhledy jak na Brno, tak i na Pálavu směrem na jih. K bytu náleží i vlastní terasa, která je krytá a..

Prodej, Byty 4+kk, 193 m² - Brnoprodáno

Prodej, Byty 4+kk, 193 m² - Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní a prostorný byt ve stylovém viladomě o celkové ploše 193 m2. K dispozici je také terasa o celkové výměře 49 m2 s nádhernými panoramaty na město Brno. Tato zkolaudovaná bytová jednotka s možností okamžitého nastěhování je opravdovým skvostem mezi byty nabízenými..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329