Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

Reference

Prodej rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji samostatně stojící vilu v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je umístěna ve výjimečné lokalitě přímo u lesa, nabízející klidné a nadstandardní bydlení v údolí, které je obklopeno zelení. Vila svým provedením a umístěním uspokojí velice náročné klienty. ..

Prodej vila, 550 m² - Brnoprodáno

Prodej vila, 550 m² - Brno

Společnost Ambienten VIP si Vám dovoluje nabídnout mimořádnou rodinnou vilu s využitím nejnovějších technologii. Dům byl zkolaudován v roce 2017 a je umístěn v lokalitě nových rodinných domů.

Tato výjimečná nemovitost je dvoupodlažní s podsklepením, zapuštěná do svažitého terénu. Nástupní..

Prodej rodinné domy, 414 m² - Brno-Kníničkyprodáno

Prodej rodinné domy, 414 m² - Brno-Kníničky

AMBIENTEN VIP si vám dovoluje ve výhradním zastoupení majitelů nabídnout k prodeji opravdový skvost, a to samostatně stojící vilu v naprostém soukromí s úžasnými výhledy na brněnskou přehradu. Vila uspokojí i velice náročné klienty nejen svým umístěním, ale i praktickou dispozicí. V rámci stavby..

Prodej vila, 384 m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej vila, 384 m² - Brno - Stránice

Ambienten VIP vám exkluzivně nabízí k prodeji samostatně stojící prvorepublikovou vilu z roku 1924 od významného stavitele - Ing. Viléma Windholze, autora památkově chráněné secesní vily Anna a části budov na BVV.

Vila je postavena v architektonickém stylu vídeňské secese a nachází se ve..

Prodej rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětínprodáno

Prodej rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětín

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně prodej samostatně stojící vily v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je situována v boční klidné ulici nabízející naprosté soukromí. Za vilkou se nachází jen les a z vily jsou úžasné výhledy do údolí. CP pozemku činí 1.258 m2, ZP a nádvoří vilky 92 m2, UP vilky, která je..

Prodej rodinné domy, 779 m² - Křetínprodáno

Prodej rodinné domy, 779 m² - Křetín

AMBIENTEN VIP vám exkluzivně přináší další z řady mimořádných nabídek. Tentokrát pro vás máme luxusní rezidenci nacházející se severně od Brna v obci Křetín. Tato nadstandartní nemovitost byla postavena dle unikátního architektonického návrhu a je vybavena jak moderními technologiemi, tak..

Prodej rodinné domy, 361 m² - Brno - Jehniceprodáno

Prodej rodinné domy, 361 m² - Brno - Jehnice

Ambienten VIP Vám exkluzivně nabízí ke koupi samostatně stojící rodinnou vilu ve stylu provence s garáž pro 2 vozy, venkovním bazénem, vinným sklepem a unikátními výhledy. Výhodou je možnost parkování dalších 5 vozů na vlastním pozemku a na přilehlých pozemcích je možnost parkování dalších deseti..

Prodej byty 4+kk, 123 m² - Brno - Černá Poleprodáno

Prodej byty 4+kk, 123 m² - Brno - Černá Pole

AMBIENTEN VIP Vám dovoluje exkluzivně nabídnout luxusní byt v samém centru města Brna v blízkosti největšího městského parku Lužánky. Dominantou tohoto bytu o velikosti 123,6 m2 je obývací pokoj s kuchyňským koutem 39 m2 s přímým výstupem na rozlehlou terasu 18,5 m2.

V hlavní hale se nachází..

Prodej byty 4+kk, 119 m² - Brnoprodáno

Prodej byty 4+kk, 119 m² - Brno

Ambienten vip nabízí exkluzivní prodej bytové jednotky, která se nahází v posledním patře 7 NP bytového domu s fantastickými výhledy na celé Brno. Bytová jednotka je v bytovém domě, který je koncový přímo u lesa. K bytu dále náleží terasa a garáž pro dva vozy s možností pakování dalších aut pod..

Prodej vila, 346 m² - Brno - Soběšiceprodáno

Prodej vila, 346 m² - Brno - Soběšice

Ambienten VIP si vám dovoluje ve výhradním zastoupením majitele nabídnout úžasnou rodinnou vilu v atraktivní lokalitě Brno – Soběšice, v naprosto klidném prostředí s neskutečnými výhledy na okolní lesy i pálavské kopce.

Vila je vhodná, jak pro velkorysé rodinné sídlo nebo možnost bydlení více..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329