Reference

Prodej, Byty 3+1, 87m² - Brnoprodáno

Prodej, Byty 3+1, 87m² - Brno

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji krásný a prostorný byt situovaný v prestižní lokalitě Brno - Královo Pole na ulici Svatopluka Čecha. Byt se nachází ve 4.NP nově revitalizovaného bytového domu. Přes širokou vstupní chodbu je umožněn přístup do všech ostatních místností v bytě..

Prodej, Byty 3+kk, 100m² - Brno - Žabovřeskyprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 100m² - Brno - Žabovřesky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji úžasnou bytovou jednotku s dvěma balkony s možností odkoupení garáže v přízemí bytového domu za 450 tis. Kč, nebo dlouhodobý pronájem garáže za 2300,-- Kč/měsíčně s možností budoucího odkupu. Majitelé nabízí obě varianty. Bytová jednotka je ihned k nastěhování. Je..

Prodej, Rodinné domy, 220m² - Modřiceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 220m² - Modřice

Nadstandardní novostavba nízkoenergetického rodinného domu 5+kk s garáží, třemi koupelnami, prádelnou, 2x šatna, sauna s odpočívárnou, dílna, technická místnost, vestavěné skříně, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, centrální vysavač, sofistikovaný bezpečnostní systém včetně ochrany..

Pronájem, Byty 2+1, 52m² - Brno - Ponavapronajato

Pronájem, Byty 2+1, 52m² - Brno - Ponava

Ambienten VIP si Vám dovoluje nabídnout k pronájmu krásný, částečně vybavený byt o velikosti 2+1 (52,2 m2) s balkonem, sklepem a garážovým parkovacím stáním. Byt je situován ve 2. podlaží, s výtahem. Disponuje kuchyní s plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou, samostatným WC, předsíní s úložným..

Prodej, Rodinné domy, 389m² - Lipůvkaprodáno

Prodej, Rodinné domy, 389m² - Lipůvka

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům s kouzelnou zahradou se vzrostlými stromy o CP 9.940 m2, nacházející se přímo u lesa, který lemuje celý pozemek. Doporučujeme klientům, kteří chtějí z vlastní zahrady vstoupit přímo do lesa, hledají naprosté soukromí a přitom chtějí..

Pronájem, Atypické byty, 107m² - Brnopronajato

Pronájem, Atypické byty, 107m² - Brno

Exkluzivně vám nabízíme pronájem jedinečného loftového bytu o celkové dispozici 2+kk situovaný v lukrativní ulici Gorkého. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží s výtahem. Velkou výhodou je prostorná terasa, kterou můžete každodenně využívat. Byt nabízí krásné výhledy

Dominantou bytu je hlavní..

Prodej, Pozemky pro bydlení, 6097m² - Veverské Kníniceprodáno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 6097m² - Veverské Knínice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 6.097 m2, z čehož je dle platného územního plánu města Veverské Knínice určených pro zástavbu cca 1.500 m2. Pozemek je vhodný jak pro výstavbu jednoho RD s velkou zahradou a zajištěným soukromím, tak pro možnou výstavbu dvou..

Prodej, Byty 3+kk, 86m² - Brno - Jundrovprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 86m² - Brno - Jundrov

Nabízíme k prodeji luxusní, velmi pozitivně laděný byt 3+kk ihned k nastěhování, včetně vlastního parkovacího stání, zděného sklepa a kompletního vybavení. Disponuje dvěma prostornými balkony, orientovanými na západní stranu. Večerní posezení u zapadajícího slunce se zde stávají nezapomenutelnými a..

Pronájem, Byty 3+kk, 100m² - Brnopronajato

Pronájem, Byty 3+kk, 100m² - Brno

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu luxusní, plně vybavený mezonetový byt na ulici Fišova - v žádané a lukrativní lokalitě Černá Pole. Byt je jedinečný svými výhledy na celé Brno. Celková výměra bytu činí 100 m2, terasa má výměru 55m2, dále 2 balkony - každý o výměře 3 m2...

Prodej, Byty 2+1, 70m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej, Byty 2+1, 70m² - Brno - Stránice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji úžasný prosvětlený byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1 s dvěma koupelnami, nacházející se ve viladomě v městské části Brno - Stránice (v bezprostřední blízkosti Wilsonova lesa), volný ihned k nastěhování.

Celý viladům, ve kterém se bytová jednotka..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329