Reference

Prodej, Rodinné domy, 510m² - Přítluky - Nové Mlýnyprodáno

Prodej, Rodinné domy, 510m² - Přítluky - Nové Mlýny

Nabízíme prodej jedinečné luxusní usedlosti, skládající se z několika staveb v naprostého soukromí na jednom z nejhezčích míst Moravy.

Hlavní stavbou je honosný rodinný dům součástí kterého je krytý bazén. Usedlost je situována v samotném srdci Jižní Moravy, s nádherným panoramatickým výhledem..

Prodej, Rodinné domy, 330m² - Pavlovprodáno

Prodej, Rodinné domy, 330m² - Pavlov

AMBIENTEN VIP nabízí prostorný rodinný dům s krásným výhledem v oblíbené vinařské obci Pavlov. Tato nemovitost nabízí širokou škálu využití a to nejen na bydlení (vícegenerační) v krásné lokalitě, ale také jako komerční nemovitost se zajímavou dobou návratnosti investice, ubytování pro hosty v..

Pronájem, Chata, 50m² - Vojkovicepronajato

Pronájem, Chata, 50m² - Vojkovice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu letní sídlo sestávající ze dvou rekreačních chat, prostorné okrasné zahrady, altánu a vydlážděné příjezdové cesty za elektrickou bránou. Nemovitost doporučujeme těm, kteří poptávají nemovitost v blízkosti Brna k víkendové rekreaci v kouzelném prostředí nedaleko..

Prodej, Atypické byty, 100m² - Brnoprodáno

Prodej, Atypické byty, 100m² - Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou loftovou bytovou jednotku situovanou v blízkosti centra města Brna. Tento atypický byt s vysokými stropy je jedinečným místem pro bydlení a nabízí velice zajímavou možnost bydlení ve velkometrážním bytě.

Bytová jednotka je vybavena zařízenou designově..

Prodej, Atypické byty, 93m² - Brnoprodáno

Prodej, Atypické byty, 93m² - Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou loftovou bytovou jednotku situovanou v blízkosti centra města Brna. Tento atypický byt s vysokými stropy je jedinečným místem pro bydlení a nabízí velice zajímavou možnost bydlení ve velkometrážním bytě za výbornou cenu. V bytové jednotce je prostorný obytný..

Pronájem, Byty 4+kk, 118m² - Brno - Bohunicepronajato

Pronájem, Byty 4+kk, 118m² - Brno - Bohunice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu luxusní byt 4kk s dvěma parkovacími stání v 8.NP rezidenčního bytového komplexu LiveUP-Netroufalky, Brno - Bohunice. Celá stavba je v nadstandardním provedení ve znamení špičkové architektury s mimořádným množstvím otevřeného prostoru a dostatku světla. Navazuje na..

Prodej, Byty 3+1, 87m² - Brnoprodáno

Prodej, Byty 3+1, 87m² - Brno

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji krásný a prostorný byt situovaný v prestižní lokalitě Brno - Královo Pole na ulici Svatopluka Čecha. Byt se nachází ve 4.NP nově revitalizovaného bytového domu. Přes širokou vstupní chodbu je umožněn přístup do všech ostatních místností v bytě..

Prodej, Byty 4+kk, 123m² - Brnoprodáno

Prodej, Byty 4+kk, 123m² - Brno

Exkluzivně Vám Ambienten VIP nabízí ke koupi luxusní byt v samém centru města Brna. Dominantou tohoto bytu o velikosti 123,6 m2 je obývací pokoj s kuchyňským koutem 39 m2. Z obývacího pokoje je vstup přímo na rozlehlou terasu 18,5 m2.

V této jedinečné nemovitosti se nachází 3 pokoje o rozměrech..

Prodej, Projekt - Brnoprodáno

Prodej, Projekt - Brno

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme prodej luxusního apartmá v centru Brna.
Byt s rozlohou 110 m2 se nachází v blízkosti Lužáneckého parku na ulici třídy Kapitána Jaroše v centru Brna. Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, zároveň klidná místa k odpočinku ve stylových kavárnách či..

Prodej, Projekt - Brnoprodáno

Prodej, Projekt - Brno

Společnost Ambienten VIP Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí ke koupi krásné apartmá v samém centru města Brna. Dominantou tohoto bytu o velikosti 161 m² je obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 77 m². Z obývacího pokoje je vstup přímo na balkón 6 m².
V této jedinečné nemovitosti..

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329