Reference

Pronájem, Rodinné domy, 200m² - Brnopronajato

Pronájem, Rodinné domy, 200m² - Brno

Ambienten VIP vám nabízí k pronájmu prostorný třípatrový rodinný dům 5+kk s moderně zařízenou koupelnou a dvěma samostatnými toaletami s bidety, situovaný na ulici Kainarova, Brno - Žabovřesky. Objekt prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí. V domě jsou použity a vkusně sladěny nadstandardní..

Prodej, Vila, 850m² - Brnoprodáno

Prodej, Vila, 850m² - Brno

AMBIENTEN VIP nabízí luxusní vilu vhodnou pro rodinné bydlení i s možností podnikání ve vyhledávané lokalitě Brno - město. CP pozemku je 3014 m2, ZP vily 651 m2, UP vily je 850 m2, UP domu pro hosty je 95 m2. Vila je situována na jižním svahu s úžasnými výhledy nabízející naprosté soukromí. V..

Prodej, Byty 3+kk, 204m² - Brno - Bystrcprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 204m² - Brno - Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout tento nadstandartně provedený a výhledem na přilehlou Brněnskou přehradu jedinečný byt. Tato 204 m² velká nemovitost v sobě kloubí preciznost provedení z nejkvalitnějších materiálů a polohovou jedinečnost bytu, v klidné přírodní lokalitě..

Prodej, Byty 3+kk, 90m² - Brno - Štýřiceprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 90m² - Brno - Štýřice

Ambienten VIP nabízí k prodeji dispozičně a designově nadstandartní byt, který osloví každého milovníka luxusního bydlení v centru Brna. Jedinečnost bytu spočívá v jeho výhodné lokalitě při ulici Vídeňská a materiálovém sladění interiéru dřevo/žula. Pěší chůzí se po překročení Kamenného mostu..

Prodej, Vila, 275m² - Modřiceprodáno

Prodej, Vila, 275m² - Modřice

Ambienten vip nabízí k prodeji úžasnou prvorepublikovou vilku s původními prvky určenou k částečné rekonstrukci. Nemovitost je udržovaná a průběžně do ní majitelé investovali nemalé prostředky. Snahou rekonstrukcí bylo vždy zachovat původní prvky v domě, které domu dávají neskutečnou atmosféru...

Prodej, Rodinné domy, 267m² - Modřiceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 267m² - Modřice

Nabízíme k prodeji luxusní, dispozičně bohatý, třípodlažní rodinný dům s mansardovou střechou, v klidné lokalitě Modřice - Bobrava. Tato výjimečná lokalita v sobě kloubí v dnešní době velmi ceněné benefity – příjemnou dojezdovou vzdálenost do centra města Brna (10 min.) a přírodu za okny této..

Prodej, Vila, 430m² - Brno - Řečkoviceprodáno

Prodej, Vila, 430m² - Brno - Řečkovice

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji vilu s terasou 40 m² s krásným výhledem na město. Cihlový dům z roku 1979 je koncový, řadový a stojí v jedné z nejvýše umístěných ulic v Brně – Řečkovicích. Disponuje okrasnou zahradou za domem (135 m²) a garáží před domem pro 2 vozy.
Dispozice..

Prodej, Rodinné domy, 212m² - Rajhradprodáno

Prodej, Rodinné domy, 212m² - Rajhrad

Exkluzivně nabízíme k prodeji dispozičně velmi dobře řešený rodinný dům v Rajhradě, vhodný pro rodinné bydlení. Dům je umístěn ve velmi klidné lokalitě nově vznikající obytné zóny. Město Rajhrad disponuje dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, zdravotnické zařízení, knihovna, Tesco, Česká..

Prodej, Rodinné domy, 261m² - Brno - Strániceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 261m² - Brno - Stránice

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v lokalitě Brno – Stránice o dispozici 6 + kk s tím, že spodní patro domu je tvořeno samostatnou bytovou jednotkou o velikosti 2+1 s přímým výstupem do zahrady a v prvním a druhém patře domu se nachází bytová jednotka o velikosti 4+kk s terasou a krbem. UP..

Prodej, Vila, 313m² - Brno - Pisárkyprodáno

Prodej, Vila, 313m² - Brno - Pisárky

Exkluzivně nabízíme k prodeji samostatně stojící vilku v krásném prostředí lokality Brno – Pisárky.
Nemovitost nabízí více variant využití a to jak vícegenerační bydlení, tak i sídlo společnosti. Velikosti jednotlivých pater jsou 1. NP 82 m2, 2. NP 116,8 m2, 3 NP 114,8 m2 + půdní prostor 30 m2...

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329