Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

vítám vás na webových stránkách brněnské realitní kanceláře AMBIENTEN VIP. Naše společnost patří od roku 2012 ke špičce na realitním trhu s luxusními a investičními nemovitostmi. Specializujeme se na prodej/pronájem vil, rodinných domů, bytů, pozemků, developerských projektů, komerčních prostor, investičních nemovitostí, hotelů i restaurací.

Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který svým grafickým zpracováním a způsobem propagace umožní prestižní a zároveň efektivní způsob prodeje či pronájmu vašich luxusních nemovitostí. Je určen i těm, kteří at' už sami, nebo za součinnosti jiné realitní agentury neúspěšně prodávají svoji nemovitost. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to může fungovat lépe.

Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Těší se na vás proškolený tým makléřů a spolu s nimi i finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, tudíž se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata.

Naši dlouhodobí partneři patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud si vyberete některou z našich nemovitostí.

Pokud hledáte serióznost, diskrétnost, profesionalitu a kompletní servis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku. Jsme tu pro vás.

DSC_4429-Edit

Ing. Monika Russeggerová

  jednatelka společnosti

Specialisté

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová - jednatelka společnosti

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Zuzana Mičianová, DiS.
Zuzana Mičianová, DiS. - Asistentka jednatelky

Vyhledávám a realizuji možnosti pro další rozvoj firmy, mojí náplní je také správa a aktualizace webových stránek, příprava prezentací našich zakázek dle požadavků klienta a spolupráce s inzertními médii. Aktivně se podílím na denním chodu společnosti a jsem přímou podporou realitních makléřů. Mohu Vám nabídnout výborné komunikační a prezentační schopnosti s kladeným důrazem na spolehlivost. 

 

Radomír Zlámal, BA (Hons)
Radomír Zlámal, BA (Hons) - Realitní specialista

Komunikuji především se zahraniční a VIP klientelou, kde uplatňuji znalost anglického jazyka a zkušenosti z USA. Při jednání s klienty je pro mne nejdůležitější diskrétnost, umění naslouchat a především osobní přístup, protože za každým realitním obchodem bývá skrytý ojedinělý lidský příběh. Mimo vyhledávání investičních příležitostí pomohu i se zajištěním prodeje, pronájmu nebo koupi nemovitosti a věřím, že společně s našim profesionálním týmem obchodníků, právníků i finančních poradců Vám zajistíme hladký průběh i těch nejtěžších obchodních transakcí.

Jiří Pomkla
Jiří Pomkla - Realitní specialista
Ing. Filip Štofka
Ing. Filip Štofka - Realitní specialista

V oboru realit se aktivně pohybuji po dobu 6 let, a to již od doby mých studií na VUT - Ústav soudního inženýrství, obor realitní inženýrství, až po současnost. Znalosti nabité studiem, praxí ve znaleckém ústavu a působením v realitní kanceláři AMBIENTEN VIP velmi rád zúročím při zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu vašich nemovitostí. Neváhejte se na mě obrátit!

Ing. Lenka Korábová
Ing. Lenka Korábová

Ve společnosti AMBIENTEN VIP působím od roku 2019 a moje práce spočívá především v administrativní podpoře našeho týmu makléřů. Aktivně se podílím na zajištění chodu kanceláře, připravuji podklady pro účetní a daňové poradce, věnuji se zpracování smluvní dokumentace a komunikace s našimi klienty. Mým úkolem je také jednat v záležitostech našich klientů se zachováním požadovaných priorit. Bude mi potěšením být Vám v tomto směru oporou.

Bc. Miroslav Novák
Bc. Miroslav Novák - hypoteční specialita

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.

Mgr. Jiří Zeman
Mgr. Jiří Zeman - advokát

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329