Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

dovoluji si Vás jako jednatelka společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o. přivítat na našem webu. Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který grafickým zpracováním a způsobem prezentace umožní prestižní způsob prodeje či pronájmu Vašich luxusních nemovitostí. Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Web je také určen pro klienty, kteří již delší dobu neúspěšně prodávají nemovitost buď sami, nebo za součinnosti jiné realitní společnosti. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to jinde opravdu funguje lépe. Těší se na Vás speciálně proškolení makléři ovládající cizí jazyky. Spolu s nimi jsou připraveni také naši finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, proto se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby Vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata. Naši partneři, se kterými již delší dobu spolupracujeme, patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli Vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud se rozhodnete pro některou z našich nemovitostí.

Naši VIP klienti mají možnost získat slevové výhody; věříme, že je plně využijí. Tyto slevy se vztahují na rekonstrukce a realizace interérů včetně jejich vybavení. Staňte se našim VIP klientem také Vy!

Spolupracujeme nejen s našimi partnery na webu; v rámci našich služeb můžete získat také další výhody, jako jsou například kompletní vystěhování a odvoz Vašeho nábytku na novou adresu.

Pokud hledáte serióznost, profesionalitu a kompletní sevis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku, jsme tu pro Vás.

foto RUSS

 AMBIENTEN VIP s.r.o.
Ing. Monika Russeggerová
  jednatelka společnosti

Specialisté

Ing. Monika Russeggerová
Ing. Monika Russeggerová - jednatelka společnosti

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

 

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

 

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Ing. Filip Štofka
Ing. Filip Štofka - Obchodní manažer

V oboru realit se aktivně pohybuji po dobu 6 let, a to již od doby mých studií na VUT - Ústav soudního inženýrství, obor realitní inženýství, až po současnost. Znalosti nabité studiem, praxí ve znaleckém ústavu a působením v realitní kanceláři Ambienten VIP velmi rád zúročím při zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu vašich nemovitostí. Neváhejte se na mě obrátit!

Asistentka společnosti
Asistentka společnosti

Vyhledávám a realizuji možnosti pro další rozvoj firmy, mojí náplní je také správa a aktualizace webových stránek, příprava prezentací našich zakázek dle požadavků klienta a spolupráce s inzertními médii. Aktivně se podílím na denním chodu společnosti a jsem přímou podporou realitních makléřů. Mohu Vám nabídnout výborné komunikační a prezentační schopnosti s kladeným důrazem na spolehlivost. 

 

Ing. Ivo Drnovský
Ing. Ivo Drnovský - realitní specialista

V životě jistě poznáme místa, kde se cítíme dobře. Ale domov máme většinou jen jeden. Rád Vám jej pomohu najít.

 

"Člověk musí jet daleko, hrozně daleko, aby se dostal co nejblíž k domovu." Karel Čapek

Mgr. Ivo Večeřa
Mgr. Ivo Večeřa - advokát

Základem mé práce je poskytovat právní služby profesionálně, srozumitelnou formou, hledat řešení na míru a maximálně se přizpůsobit operativním potřebám klientů. Z mé zkušenosti také vím, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty potřebnou diskrétnost a ochranu jejich zájmů a hodnot. 

Bc. Miroslav Novák
Bc. Miroslav Novák - hypoteční specialita

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

 

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.

 

Ing. Lenka Korábová
Ing. Lenka Korábová - Realitní specialista

Kvalita a úspěch v práci stojí za tím, jak efektivně tuto činnost vykonáváme. Proto jsou pro mne v zaměstnání důležité hodnoty jako spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a seberealizace. Mým úkolem je jednat ve Vašich záležitostech se zachováním požadovaných priorit. Bude mi potěšením být Vám v tomto směru oporou.

 

„Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak, přichází spolu s našimi činy.“ (Dalajláma)

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329