top

Prodej, Chata, 368 m² - Troubsko

Souhrnné info
Ev.č.:
29804
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Chata
Lokalita:
Troubsko
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
368 m²
Plocha pozemku:
1.695 m²
Plocha zahrady:
1.189 m²
Počet podlaží:
1
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obchodní a obytná
Zařízený:
Ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Ostatní
Doprava:
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

Exkluzivně nabízíme velkorysý rodinný dům vhodný pro vícegenerační bydlení nebo ke kombinaci bydlení s podnikáním o celkové ploše pozemku 1.695 m2 a zastavěné ploše 472 m2. Dům ve tvaru L s vnitroblokem skýtajícím absolutní soukromí v okrasné zahradě s koupacím jezírkem a vícero možností využití. Přední část objektu je tvořena samostatnou bytovou jednotkou 4+kk a vinotékou, kterou lze využívat pro osobní potřebu, či komerčně. Prostory vinotéky jsou zkolaudovány pro komerční využití a disponují vlastním vstupem z ulice. Po menších stavebních úpravách lze vinotéku přebudovat na samostatnou bytovou jednotku 1+kk, nebo garáž. Zadní část objektu je tvořen další bytovou jednotkou 2+kk s bezbariérovým vstupem ze zahrady, případně přes rodinný dům. Veškeré půdní prostory nad celou nemovitostí skýtají možnost vybudování více apartmánů, či bytových jednotek.

Příjemnou dominantou domu je relaxační zóna tvořená vlastní saunou, soláriem, barovým posezením s možností ubytování. Kompletně zrekonstruovaná stodola je příjemným místem pro posezení a grilování, budete zde trávit většinu času s rodinou a přáteli. Další výhodou domu je jeho velká užitková zahrada v zadní části nemovitosti která je kompletně zatravněna a osázena ovocnými stromy. Na nemovitosti se nachází dílna, skleník a dvě vlastní studny. Zahrada je orientována na JZ stranu a nabízí taktéž naprosté soukromí, ideální pro milovníky venkovského stylu života s bezproblémovou dopravní dostupností do města Brna.

Objekt prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí v rámci které došlo ke kompletním výměnám podlah, oken, fasády, rozvodů veškerých energií v domě, střechy atd. Před domem je aktuálně možnost zaparkovat na vlastním pozemku 3 vozy s potenciálem rozšíření o další 2 parkovací stání. Nemovitost je tvořena z několika na sebe navazujících celků, které mohou samostatně fungovat bez nutnosti jakýchkoliv velkých investičních zásahů. Současný majitel celý objekt naprosto precizně zrekonstruoval což umožňuje okamžité plnohodnotné využívání objektu bez nutnosti jakékoliv investice. Pro eventuální půdní vestavbu je již připraven bojler o kapacitě 300l.

Nemovitost je celoročně velmi pečlivě udržována a nabízí budoucím majitelům obrovský potenciál využití. Vřele doporučujeme osobní prohlídku tohoto skvělého rodinného domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329