top

Prodej, Kanceláře, 239m² - Brno-město

Souhrnné info
Ev.č.:
29787
Cena:
prodáno
včetně právního servisu
Kategorie:
Kanceláře
Lokalita:
Brno - Brno-město
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
239 m²
Počet podlaží:
5
Podlaží umístění:
2. NP
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
V bloku
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obchodní a obytná
En. náročnost b.:
C - Úsporná
Ukazatel ENB:
86 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený:
Ne
Výtah:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej luxusního komerčního prostoru, vhodného pro nadstandardní firemní kanceláře o velikosti 239 m² se zahradou 134 m². Nachází se zde prostorná hlavní kancelář 96 m² (vhodná pro open space office), dále jsou zde situovány 4 další místnosti (vhodné jako kanceláře) o rozměrech 17 m², 21 m², 17 m² a 19 m², přičemž ze všech těchto pokojů je přímý vstup na terasu 33m². K dispozici jsou celkem tři koupelny o velikostech 9 m² a 6 m² a privátní 4 m². Úložný prostor řeší šatna o velikosti 6,6 m² a velká vstupní chodba, vhodná na vestavné skříně, nebo recepci.

Zachovat domu jeho historickou hodnotu, zároveň v něm vytvořit místo pro příjemné bydlení. To je hlavním motivem při realizaci nového projektu, který pro vás chystáme. Připravujeme pro vás luxusní bydlení v domě z 19. století, který byl vystavěn v duchu neorenesance. Chceme zachovat to, co bylo pro tyto domy tak krásné a typické, a sice vysoké stropy, prostornost a vzdušnost. Dům se nachází v blízkosti Lužáneckého parku na ulici třídy kapitána Jaroše v centru Brna. Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a řadí se k nejlukrativnějším adresám v rámci města Brna.

Předpokládaný termín dokončení stavby je červen 2020

Nedaleko apartmá se nachází zmíněný největší brněnský park Lužánky ve kterém naleznete volejbalové hřiště, tenisové kurty a jezírka. Velkou výhodou ulice Kapitána Jaroše je velice klidné prostředí a i přesto, že se nachází v centru Brna, veškerý provoz se jí vyhýbá.

Zhruba 2 km odtud je základní a mateřská škola, gymnázium Kapitána Jaroše, Střední průmyslová škola stavební a Mendelova univerzita. Dětská nemocnice a praktičtí lékaři.
V okolí jsou také vyhlášené kavárny a restaurace. V parku na náměstí 28. října je moderní dětské hřiště a kousek odtud jsou také bankomaty a pobočky bank.

Pro bližší informace si neváhejte sjednat schůzku s makléřem uvedeným u tohoto inzerátu. Více naleznete na www.zlateluzanky.cz

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329