top

Prodej, Kanceláře, 327 m² - Brno - Štýřice

Souhrnné info
Ev.č.:
29986
Cena:
prodáno
Kategorie:
Kanceláře
Lokalita:
Brno - Štýřice
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
327 m²
Podlaží umístění:
17. NP
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Kamenná
Typ domu:
Patrový
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
10
Výtah:
ano
Popis

Společnost AMBIENTEN VIP Vám exkluzivně nabízí prodej kancelářských prostor o celkové výměře 327,8 m² nacházející se v 17. NP nejvyšší budovy ČR - AZ Toweru. Z bytu máte jedinečné panoramatické výhledy na celé Brno a Pálavu.
Součástí kupní ceny je i 10 parkovacích stání v 2. PP budovy. Do kancelářských prostor se dostanete jedním ze čtyř rychlovýtahů na čipovou kartu.

Ve vstupní hale se nachází recepce, která je situována na jižní straně budovy. Další prostory jsou situované na západní a severní stranu budovy s krásnými výhledy nejen na centrum města Brna, ale také na hrad Špilberk. Ve všech místnostech se nachází protipožární dveře a protipožární čidla. Kamerový systém je nainstalován u vstupu, nad recepcí a v kuchyňce s možností rozšíření do dalších místností.

V prostorech kanceláří je zdvojená dřevěná podlaha, na které je položen koberec. V podlaze se nachází veškeré inženýrské sítě. Vzduchotechnika a klimatizace se nachází ve stropě. Kancelářské prostory se prodávají bez vybavení, veškeré vybavení, které bylo vyrobeno na míru je však možno odkoupit za 1 500 000,- Kč + DPH.

Budova AZ TOWER představuje moderní budovu s kvalitním zázemím a rekordní výškou. Lokalita má výborné dopravní napojení na dálnici D1, centrum města a městský okruh. V dochozí vzdálenosti jsou zastávky MHD. V obchodní galerii se nachází recepce s nepřetržitým provozem a širokou nabídkou obchodů a služeb (fitness, restaurace, pojišťovna, optika, autosalon a servis, advokátní kanceláře atd).

Pokud Vás tato výjimečná nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat realitního specialistu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329