top

Prodej pozemky pro bydlení, 808 m² - Brno-Jundrov

Souhrnné info
Ev.č.:
30057
Cena:
prodáno
včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Brno
Okres:
Brno-město
Plocha pozemku:
808 m²
Komunikace:
Betonová, Dlážděná, Asfaltová
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Popis

AMBIENEN VIP exkluzivně nabízí k prodeji nádherný stavební pozemek s platným stavebním povolením a možností ihned stavět! Pozemek je obdélníkového tvaru v boční klidné ulici Šeříková o výměře 808 m2 se stavebním povolením na vilu dle vizualizací. Jedná se o výjimečnou parcelu svým umístěním. Přístup k parcele je z asfaltové obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku a to elektřina, plyn, voda a kanalizace.

Pozemek se nachází na ulici Šeříková v městské části Brno – Jundrov přímo pod lesem. Z parcely máte úžasné výhledy na Brno a okolní lesy. Je určena pro klienta, který touží po bydlení v klidné ulici uprostřed zeleně. Pozemek je určen pro výstavbu samostatně stojící vily. Parcela je v dosahu MHD 5 min chůze.

Majitel zajistí v rámci prodejní ceny pro budoucího kupujícího vyřízení stavebního povolení na vilu dle připravené vizualizace. Bude se jednat o projekt samostatně stojící vily 5+kk s garáží pro dva vozy, úložnými prostory v suterénu domu, dále v 1NP jsou naplánované čtyři ložnice, otevřená dispozice obývacího pokoje kuchyně a jídelny s přímým vstupem na terasu. Dále se na patře budou nacházet dvě koupelny a dvě šatny. Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je orientovaný na jih a bude mít úžasné výhledy do zeleně. K dispozici v rámci kupní ceny obdržíte kompletní projektovou dokumentaci vč. stavebního povolení. Je možné pokračovat s projektantem, který vilu navrhl i na jejím dokončení. Majitel je připraven zajistit výstavbu hrubé stavby domu, ta není obsažena v prodejní ceně. Bylo by to řešeno v rámci samostatné dodávky. Pokud vás naše nabídka zaujala i připravovaný projekt neváhejte nás kontaktovat. Arch. Vlček, který je autorem vizualizací je připraven dále pokračovat na finálním projektu.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329