top

Prodej, Pozemky pro bydlení, 374m² - Brno - Bystrc

Souhrnné info
Ev.č.:
29911
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Brno - Bystrc
Okres:
Brno-město
Plocha pozemku:
374 m²
Stavba:
Rodinný dům
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Betonová, Neupravená
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230V
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí k prodeji lukrativní stavební pozemek v blízkosti ulic Rakovecká a Podkomorská. Pozemek o výměře 374 m2 je určen k rezidenční zástavbě a plnohodnotně splňuje veškeré atributy pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu. Tento pozemek se nachází na skvělém místě v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady (5 minut pěšky k hladině přehrady). Z inženýrských sítí je na hranici pozemku k dispozici připojení k elektřině. V blízkosti pozemku je dále možnost připojení na veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci.

Velkou výhodou tohoto skvělého stavebního pozemku je jeho dopravní dostupnost. Přímo k pozemku je umožněn přístup po obecní příjezdové cestě. Ve vzdálenosti 50 metrů je autobusová zastávka Podkomorská a 300 metrů daleko je tramvajová zastávka Rakovecká (spoj č. 3). V samotném centru města Brna na ulici Česká budete za 20 minut jízdy tramvají.

Městská část Brno - Bystrc je stále více oblíbenou destinací pro rezidenční bydlení. Okolní krásná příroda, výborná občanská vybavenost a bezproblémová dojezdová vzdálenost do centra města Brna jsou kombinací všeho, co k pohodlnému rodinnému bydlení potřebujete. Z občanské vybavenosti jsou zde čtyři základní školy, jedno gymnázium, dvě pošty, služebna policie ČR a městské policie, tři zdravotnická zařízení a knihovna. Dále je zde několik sportovních klubů a zájmových organizací. Ve vzdálenosti cca 600 metrů je zde Penny Market na ulici Přístavní.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329