top

Prodej pozemky pro bydlení, 647 m² - Černá Hora

Souhrnné info
Ev.č.:
30330
Cena:
rezervováno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Černá Hora
Okres:
Blansko
Plocha pozemku:
647 m²
Stavba:
Rodinný dům
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Ambienten V.I.P. Vám nabízí ve výhradním zastoupení prodej pozemku nacházející se v klidné a nádherné lokalitě plné zeleně v obci Černá Hora. Součástí je projede je projektová dokumentace se stavebním povolením na rodinný dům.

Jedná se o samostatně stojící nepodsklepenou jednopodlažní novostavbu, zastřešená dvoustupňovou pultovou střechou. Stavba je zastřešena lehkou hliníkovou střešní krytinou. Fasáda je provedena z modřínových hranolů. V nemovitosti naleznete plastová okna s trojskly. Přístup do objektu zajišťují zpevněné plochy ze zámkové dlažby, kde budou zřízeny dvě parkovací stání. Z nemovitosti máte také přístup na zahradu přes vlastní terasu. Svislé nosné konstrukce jsou z TEPS panelu. Podlaha je provedena z podlahových TEPS panelů. Nosným prvkem konstrukce bude rošt z dřevěných trámů, který bude přenášet zatížení na základové patky. V domě se budou nacházet vinylové podlahy v obytných místnostech, koupelně, WC a technické místnosti se bude nacházet keramická dlažba.

Dům je dispozičně řešen následujícím způsobem: při vstupu do nemovitosti se ocitnete ve vstupní chodbě, po pravé straně se nachází technická místnost společně s prádelnou, následně vstupujete do chodby, kde po levé straně se nachází dva dětské pokoje a po pravé straně koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a vanou. Dále v nemovitosti pokračujete do obývacího pokoje společně s kuchyní (pouze příprava) a výstupem na terasu se zahradou. Vedle obývacího pokoje se nachází ložnice.

Dům je vytápěný přes elektrické podlahové vytápění (topné rohože) v kombinací s fotovoltaickými panely, které budou umístěny na střeše domu. Sekundárním zdrojem vytápění jsou krbová kamna. Ohřev vody je řešen pomocí elektrického zásobníkového ohřívače, který bude umístěn v technické místnosti.

Plocha pozemku činí 647 m2.

pozemek je připojený na tlakovou splaškovou kanalizaci, vodovodní řád a elektrickou přípojku.

Obec Černá Hora disponuje veškerou sociální vybaveností s bezproblémovou dostupností do města Brna, Tišnov, Boskovice. Obec má přibližně 2.200 obyvatel. Obec je obklopena lesy a zelení a je historicky známa například kvůli černohorskému pivovaru, nebo zámku. V obci se také nachází základní škola, mateřská školka.

V případě zájmu o tuto nabídku neváhejte kontaktovat makléře uvedeného u inzerátu nabídky nemovitosti.

Kevin RusseggerKevin Russegger
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329