top

Prodej pozemky pro bydlení, 3 403 m² - Sentice

Souhrnné info
Ev.č.:
30392
Cena:
dohodou
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Pozemky pro bydlení
Lokalita:
Sentice
Okres:
Brno-venkov
Plocha pozemku:
3.403 m²
Stavba:
Rekreační chata
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Venkovská
Komunikace:
Neupravená
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Studna
Elektřina:
230V
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí k prodeji stavební pozemky na krásném, vyvýšeném a slunném místě v Senticích. Pozemky jsou dle platného územního plánu obce Sentice vedeny v zastavitelných plochách rodinné rekreace. Na pozemku se nacházejí dva rekreační objekty (chaty). Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina a vodovod. Přístup k pozemkům je po nezpevněné přístupové cestě v obecním / státním vlastnictví.

Pozemek má investiční potenciál s rozdělením na více menších pozemků. Po dohodě je možno koupit také louku (trvalý travní porost), která se nachází v sousedství pod prodávanými nemovitostmi (jižním směrem).

Sentice je malá krásná obec nacházející se cca 20 km severozápadně od Brna v tzv. Boskovické brázdě. Z občanské vybavenosti se zde nachází škola pro žáky prvního a druhého ročníku. Součástí školy je také mateřská škola. V obci se nachází obchod s potravinami a vyhlášený je pivovar Kvasar. Veškerá občanská vybavenost je dále k dispozici v přilehlých městech Kuřim, případně v Tišnově. Do obce jezdí pravidelný autobusový spoj.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK. Pro další informace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329