top

Prodej, Rodinné domy, 426 m² - Brno - Stránice

Souhrnné info
Ev.č.:
29813
Cena:
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Bohuslava Martinů, Brno - Stránice
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
426 m²
Plocha pozemku:
711 m²
Počet podlaží:
4
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Míst k parkování:
3
Parkování:
Ano
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Betonová, Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Jiné
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji koncový rodinný dům o skvělé dispozici s úžasnými výhledy na Brno. Nemovitost je udržovaná a v dobrém technickém stavu. CP pozemku činí 711 m2, ZP 142 m2, UP 426 m2 dům + prostor pod pergolou 100 m2.

Dispozičně je velice praktická, jelikož nabízí více variant využití. Díky schodišti, které prochází domem po levé straně lze bez problémů dům předělat na tři – čtyři bytové jednotky. Parkování tří vozů je možné na vlastním pozemku + dalšího v garáži.
Aktuálně je dům řešen následovně: vstup do domu přes prostornou chodbu, v rámci toho patra se nachází garáž (majitelé zazdili vrata) lze je bez problémů znovu obnovit. Dále se na tomto patře nachází kuchyně s jídelnou a krbem, koupelna, samostatná toaleta a ložnice. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Po přebudování lze zde mít byt o velikosti 3+kk, nebo /2+kk a 1+kk/. Ze vstupního patra můžete po schodišti vyjít do 1.NP nebo do suterénu.

Dům je tvořen třemi výškovými úrovněmi. V rámci 1.NP se nachází dvě ložnice, toaleta, koupelna a prostorný obývací pokoj s jídelnou. Po přebudování lze zde mít samostatný byt 3+kk. Výhledy z tohoto patra jsou ty nejlepší, které vám tato lokalita může nabídnout. V suterénu domu je nyní samostatná jednotka 2+kk, která disponuje novou kuchyňskou linkou na míru od firmy ORESI s vestavnými spotřebiči, dále obývací pokoj s jídelnou a přímým vstupem do zahrady, koupelna se samostatnou toaletou a sprchou, prostorná prádelna s možností přebudování na další pokoj a technická místnost s tepelným čerpadlem a ložnice. Po přebudování zde může být jednotka o dispozici 3+kk nyní je zde jednotka 2+1. Další výhodou domu jsou úložné prostory v rámci každého patra vedle schodiště, které jsou plně větratelné.

Dům nabízí téměř ze všech místností famózní výhledy na Brno a každé patro má balkon a suterén přímý vstup do zahrady. Okrasná zahrada, do které se vstupuje ze suterénu domu nabízí naprosté soukromí a famózní výhledy na celé Brno. Je orientovaná na JZ stranu. V rámci zahrady je pergola s posezením vhodná pro grilování – zatravněná část zahrady má přípravu na zahradní jezírko. Prostor pod pergolou je nyní vinný sklep s dalšími prostory vhodnými po přebudování na společenskou místnost, fitness se saunou atd. Další výhodou domu kromě toho, že je rohový je i výstup ze zahrady ve spodní části zahrady. Je to velice praktické jak s ohledem na budoucí rekonstrukci, tak i v případě údržby zahrady.

Nemovitost má vice variant využití. Lze ponechat dispozici a dům využívat pro jednogenerační bydlení, nebo ho bez zásadních investic předělat na dvougenerační dům nebo varianta přebudování na čtyři bytové jednotky s možností dalšího prodeje či dlouhodobého pronájmu.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte se obrátit na makléře uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329