top

Prodej, Rodinné domy, 500m² - Brno - Řečkovice

Souhrnné info
Ev.č.:
29101
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Brno - Řečkovice
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
500 m²
Plocha podlahová:
534 m²
Plocha pozemku:
2.729 m²
Plocha zastavěná:
171 m²
Plocha zahrady:
2.305 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G - Mimořádně nehospodárná
Míst k parkování:
5
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Počet bytů:
3
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet
Doprava:
Silnice
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji neopakovatelný objekt funkcionalistické vily v privátním prostředí, obklopené pečlivě udržovaným pozemkem a vlastní příjezdovou cestou. Citlivá, průběžná rekonstrukce z roku 2012 respektuje původní návrh vyhlášeného architekta Jaroslava Kincla z roku 1939. Tato esteticky hodnotná vila je perfektním místem pro odpočinek a relaxaci v soukromí četné udržované zeleně, nebo ji lze využít jako luxusní sídlo společnosti. Pozice objektu včetně obklopující zahrady tak vytváří soukromý vnitroblok. Z teras domu je krásný výhledy do okolní krajiny. Celá vila v minulosti sloužila pro jednu rodinu, její vnitřní vybavení a celkový stav objektu je proto na mimořádné úrovni. Objekt je částečně zateplen. Dům ocenění především klienti, kteří jsou milovníky původního stylu interiéru. Výhodou je, že majitelé zachovali původní prvky v domě vč. podlah a dveří, což dává vile nádech první republiky. V domě se nachází 3 samostatné bytové jednotky, které jsou dispozičně a hmotově řešeny s ohledem bezprostřední pocit velkorysosti, výjimečnosti z daných prostor a zároveň pocitu propojení s okolním parterem a zahradou.
Dispozice domu:
K objektu vede vlastní zpevněná příjezdová cesta s alejí vzrostlých stromů. Navazující parter při vstupu do objektu je řešen jako velkorysá terasa s okolní upravenou zelení, která je částečně kryta předstupující hmotou objektu a poskytuje naprosté soukromí orientované jihozápadním směrem. V severovýchodní části je pak k objektu přidružena nízkopodlažní hospodářská část, která je dispozičně napojena na objekt. 1.NP obsahuje garážové stání pro 2 auta a dále prostornou vstupní halu, která je vybavena kvalitně řešeným vestavným úložným nábytkem a poskytuje přístup do bytu v 1.NP o dispozici 2+1, o velikosti 58 m2 s velmi příjemným výhledem do zeleně. Ze vstupní haly je poté přístup na přirozeně prosvětlené schodiště, kde se v 2.NP nachází prostorný byt 3+1 o celkové velikosti 127 m2. V tomto bytě se nachází rozměrná šatnu při vstupu, prakticky řešená kuchyně a hala s krásnou zimní zahradou, dvě ložnice s vestavným nábytkem a mimořádný otevřený prostor obývacího pokoje, který je orientovaný jihozápadním směrem a je po celé své délce prosvětlen pásovými okny vč. přístupu na balkon.
V 3.NP se nachází nádherný byt 3+1 o celkové ploše 91,4 m2. Prostor zádveří s funkčně řešenou šatnou, vstupy do jednotlivých místností, kterými jsou, pracovna s průběžným oknem po celé délce pokoje, ložnice orientovaná na jihovýchod. Koupelna s větráním pomocí oken a velkoryse pojatý obývací prostor s přímým napojením na rozměrnou terasu o ploše 48 m2 orientovanou jihozápadním směrem, která poskytuje mimořádné výhledy do sousedství okolní nízkopodlažní zástavby rodinných domů. V suterénu domu je umístěna centrální kotelna pro celý dům. Dům je cihlový. Konstrukce domu je železobetonová konstrukce, nenachází se zde žádné trámové stropy. Nemovitost doporučujeme jak na rodinné bydlení, tak i na sídlo společnosti.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329