top

Prodej, Rodinné domy, 375m² - Brno - Bohunice

Souhrnné info
Ev.č.:
29723
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Bohuňova, Brno - Bohunice
Okres:
Brno-město
Velikost:
Atypický
Plocha užitná:
375 m²
Plocha pozemku:
317 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Klidná část obce
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Výtah:
ne
Terasa:
ano (18 m²)
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Se souhlasem majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavý rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Brno-Bohunice.

Dům je situován jako řadový a koncový, uliční fasáda je orientována k západu. Půdorys domu je ve tvaru písmene „U“ se třemi uličními vstupy.

Dům má jedno nadzemní podlaží, obytné podkroví, uzavřený dvůr, dva sklepy, dvě technické místnosti a je vhodný jak k individuálnímu bydlení tak také k podnikání.

V prvním nadzemním podlaží se nachází byt 2+kk včetně kuchyňské linky a koupelny s WC. Byt má svůj vlastní vchod z ulice. Dále jsou zde 3 kompletně zařízené dvoulůžkové pokoje se samostatným vstupem (ke každému pokoji vlastní koupelna s WC – možnost přestavby na garsonku a byt 2+kk). Obytné podkroví má z ulice rovněž samostatný vstup a je o velikosti 4+kk se dvěma koupelnami, ložnicí orientovanou do zahrady, šatnou a terasou (18 m2). Podkroví lze bez problémů rozdělit na dvě bytové jednotky (3+kk a 2+kk). V souhrnu lze tuto nemovitost rozdělit bez větších investic na 6 bytových jednotek.

Původní dům byl postaven cca v roce 1920. V letech 2008-2019 byla provedena kompletní rekonstrukce a půdní vestavba. Dům má novou sedlovou střechu, fasáda domu je zateplená. Okna plastová. Podlahy v obytných místnostech jsou laminátové plovoucí, v ostatních místnostech je provedena keramická dlažba. Objekt má centrální plynové vytápění, voda je z veřejného vodovodu, zdrojem TUV je elektrický bojler, kanalizace je vyvedena do veřejné kanalizace. Možnost vybudování parkovacího stání (garáže).

Nemovitost je zajímavá svou polohou s výborným napojením na dálnici D1 a D2, nebo na rychlostní komunikaci směr Vídeň. Lokalita poskytuje komfort a dokonalé spojení s centrem města. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Jedná se o pěkné bydlení, kde díky uzavřenému dvoru naleznete také ticho a soukromí téměř v centru Brna. Navíc je zde nesporný investiční potenciál nemovitosti vzhledem k její poloze.

Dům je volný a k nastěhování po domluvě.


Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329