top

Prodej, Rodinné domy, 272 m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
29465
Cena:
prodáno
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
272 m²
Plocha pozemku:
458 m²
Plocha zastavěná:
221 m²
Užitná plocha přízemí:
71 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
2013
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Výtah:
ne
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Ostatní
Doprava:
Silnice, MHD
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji novostavbu výjimečného rodinného domu 5+1 s dvojgaráží, krbem, terasou, podlahovou plochou 272 m2, celkovou plochou pozemku 458 m2 v dokonale provedeném funkcionalistickém stylu. V celém objektu byly použity ušlechtilé a nadstandardní materiály - kámen, beton, sklo a dřevo. Tato stavba v současné době rovněž nevyžaduje žádné další investice.
Původní developerský projekt byl přepracován a výrazně doplněn vyhlášeným architektonickým atelierem z Brna.
Je koncipován jako minimalistický interier s dostatkem vzduchu a světla a s výrazným zakomponováním starších a historických kusů nábytku, čímž vznikl velmi osobitý prostor. Důraz byl kladen především na kvalitní konstrukce, logické dispozice, vizuální kontakt s okolím i dostatečné množství soukromí.
Dalším velmi výrazným prvkem, který ovlivnil celkovou podobu domu je vnitřní zahrada domu, která nabízí menší, ale velmi sofistikovanou relaxační plochu s minimálními nároky na údržbu a také naprosté soukromí na vlastním pozemku.
Vstupní podlaží je tvořeno zádveřím, vstupní halou se schodištěm, šatnou, skladem a technickou místností. Samozřejmostí je garáž pro dva automobily včetně dostatečné skladovací plochy. Hlavní podlaží z poloviny zaujímá obytný prostor s obývacím pokojem s výhledem na jih, kuchyní a jídelnou s orientací na východ. Velkorysý prostor má přístup do atria. Do něho jsou dále orientovány ostatní místnosti soukromé části domu. Soukromé křídlo obsahuje pokoj pro hosty, dva dětské pokoje s koupelnou a WC, dále pak ložnici s vlastní koupelnou i šatnou. Různé výškové úrovně se pak objevují i v atriu, z něhož je přístupný zahradní sklad pod venkovním schodištěm, které vede na úroveň střechy, na zadní volnou část pozemku.
Energeticky úsporná obálka z keramických cihel HELUZ FAMILY 2in1, broušené cihly s integrovanou izolací EPS. Spojením materiálů získá zdivo vynikající, dlouhodobě stabilní tepelněizolační parametry. Izolant skrytý uvnitř cihel není náchylný na mechanické a biotické poškození. Vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Zdrojem tepla je plynový kotel s rozvody podlahového vytápění. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě.
Součástí prodejní ceny je také kompletní kuchyňská linka vč. spotřebičů zn. Miele, sestava lihového krbu, veškeré vestavné skříně a police v obytných pokojích, pracovně, chodbě, koupelnách, technické místnosti a šatně. Dále stropní svítidla, vyjma skleněného lustru v OP, dále všechny závěsy, záclony, vnitřní i vnější žaluzie a další.
Vzhledem k mimořádně kvalitnímu projektu, žádané lokalitě, pečlivosti zpracování do nejmenších detailů a výběru materiálů, jako např. podlahových krytin Kährs nebo obkladů Porcelanosa v koupelně nebo kuchyňských spotřebičů Miele, vřele doporučujeme prohlídku.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329