Zpět na výpis nemovitostí

Prodej rodinný dům 5+1, novostavba, PP= 272m², dvojgaráž, krb, funkcionalismus - Brno

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji novostavbu výjimečného rodinného domu 5+1 s dvojgaráží, krbem, terasou, podlahovou plochou 272 m2, celkovou plochou pozemku 458 m2 v dokonale provedeném funkcionalistickém stylu. V celém objektu byly použity ušlechtilé a nadstandardní materiály - kámen, beton, sklo a dřevo. Tato stavba v současné době rovněž nevyžaduje žádné další investice.
Původní developerský projekt byl přepracován a výrazně doplněn vyhlášeným architektonickým atelierem z Brna.
Je koncipován jako minimalistický interier s dostatkem vzduchu a světla a s výrazným zakomponováním starších a historických kusů nábytku, čímž vznikl velmi osobitý prostor. Důraz byl kladen především na kvalitní konstrukce, logické dispozice, vizuální kontakt s okolím i dostatečné množství soukromí.
Dalším velmi výrazným prvkem, který ovlivnil celkovou podobu domu je vnitřní zahrada domu, která nabízí menší, ale velmi sofistikovanou relaxační plochu s minimálními nároky na údržbu a také naprosté soukromí na vlastním pozemku.
Vstupní podlaží je tvořeno zádveřím, vstupní halou se schodištěm, šatnou, skladem a technickou místností. Samozřejmostí je garáž pro dva automobily včetně dostatečné skladovací plochy. Hlavní podlaží z poloviny zaujímá obytný prostor s obývacím pokojem s výhledem na jih, kuchyní a jídelnou s orientací na východ. Velkorysý prostor má přístup do atria. Do něho jsou dále orientovány ostatní místnosti soukromé části domu. Soukromé křídlo obsahuje pokoj pro hosty, dva dětské pokoje s koupelnou a WC, dále pak ložnici s vlastní koupelnou i šatnou. Různé výškové úrovně se pak objevují i v atriu, z něhož je přístupný zahradní sklad pod venkovním schodištěm, které vede na úroveň střechy, na zadní volnou část pozemku.
Energeticky úsporná obálka z keramických cihel HELUZ FAMILY 2in1, broušené cihly s integrovanou izolací EPS. Spojením materiálů získá zdivo vynikající, dlouhodobě stabilní tepelněizolační parametry. Izolant skrytý uvnitř cihel není náchylný na mechanické a biotické poškození. Vyniká i výbornými akumulačními vlastnostmi. V zimě brání rychlému vychladnutí domu a v horku zabraňuje přehřátí a tím zajistí optimální mikroklima pro komfortní a zdravé bydlení. Zdrojem tepla je plynový kotel s rozvody podlahového vytápění. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě.
Součástí prodejní ceny je také kompletní kuchyňská linka vč. spotřebičů zn. Miele, sestava lihového krbu, veškeré vestavné skříně a police v obytných pokojích, pracovně, chodbě, koupelnách, technické místnosti a šatně. Dále stropní svítidla, vyjma skleněného lustru v OP, dále všechny závěsy, záclony, vnitřní i vnější žaluzie a další.
Vzhledem k mimořádně kvalitnímu projektu, žádané lokalitě, pečlivosti zpracování do nejmenších detailů a výběru materiálů, jako např. podlahových krytin Kährs nebo obkladů Porcelanosa v koupelně nebo kuchyňských spotřebičů Miele, vřele doporučujeme prohlídku.

Souhrnné informace

Ev.č.: 29465
Cena: info v RK
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domyLokalitaBrno
OkresBrno-městoVelikost5 a více pokojů
Plocha užitná272 m²Plocha pozemku458 m²
Plocha zastavěná221 m²Počet podlaží2
Stav objektuNovostavbaBudovaCihlová
Typ domuPatrovýPoloha objektuŘadový
ZástavbaObytnáRok výstavby2013
En. náročnost b.G (PENB nedodán)ZařízenýAno
ParkováníanoGarážano
VýtahneTerasaano
KomunikaceAsfaltováTelekomunikaceInternet, Ostatní
DopravaSilnice, MHDVodaDálkový vodovod
Elektřina230VPlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizaceTopeníLokální plynové

Zakázku vyřizuje

Ing. Monika Russeggerová

Ing. Monika Russeggerová

Mobil:+420 733 525 123
E-mail:[email protected]
Adresa:Mezírka 775/1
Brno - Veveří

Poslat dotaz makléři

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:
 

Přeposlat nabídku známému

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Zadejte email, na který si
přejete přeposlat uvedenou nabídku:
Zpráva pro adresáta: