top

Prodej rodinné domy, 200 m² - Brno-Žebětín

Souhrnné info
Ev.č.:
30104
Cena:
prodáno
včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Ríšova, Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
3 pokoje
Plocha užitná:
200 m²
Plocha pozemku:
1.258 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Rok výstavby:
2015
En. náročnost b.:
D - Méně úsporná
Ukazatel ENB:
140 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený:
Částečně
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně prodej samostatně stojící vily v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je situována v boční klidné ulici nabízející naprosté soukromí. Za vilkou se nachází jen les a z vily jsou úžasné výhledy do údolí. CP pozemku činí 1.258 m2, ZP a nádvoří vilky 92 m2, UP vilky, která je na tři patra, činí 200 m2.

Nemovitost disponuje vlastní příjezdovou bránou, garáží 26 m2 pro jeden vůz s možností parkování dalších aut na vlastním pozemku. Je vytápěna tepelným čerpadlem. Podlahová plocha vilky činí 150 m2. Nemovitost je třípatrová a nabízí nádherné výhledy do zeleně. V přízemí vilky je vstupní chodba, technická místnost s koupelnou, kde se nachází umyvadlo, toaleta a tepelné čerpadlo, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem do zahrady. V 2.NP vilky je koupelna s toaletou, ložnice, obývací pokoj, ve 3.NP se nachází ložnice, teráska a vlastní koupelna. Vila je situována v úžasné okrasné zahradě, která je vybavena zavlažovacím systémem. Zahrada je osázena okrasnými keři a dominantou jsou úžasné gabionové ploty, které lemují celou zahradu. V horní části zahrady je nyní zbudované hřiště nabízející příjemné místo pro sport a odpočinek. V rámci hřiště se nabízí možnost zbudování bazénu, který vám nabídne jednak soukromí, ale i prostor pro relaxaci. V přízemí umístěná kuchyně vč. vestavných spotřebičů a barových židlí s přímým vstupem do zahrady a na terasu působí velice útulně a světle. Výhodou přízemního patra je jeho bezbariérovost s příjemným posezením orientovaným na JZ stranu k lesu pod markýzou. V rámci vily byly použity nadstandardní materiály a velké plochy prosklení. Okna na vile jsou hliníková. Příjezdová cesta k vile je asfaltová.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě - vodovod, kanalizaci a elektřinu. Uvolnění vily je po dohodě s majiteli možné de facto kdykoliv.

Velice doporučujeme prohlídku této výjimečné nemovitosti v naprosto úžasné lokalitě přímo u lesa. Ke kupní ceně bude připočtena provize RK.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329