top

Prodej rodinné domy, 713 m² - Brno-Žebětín

Souhrnné info
Ev.č.:
30062-1
Cena:
prodáno
včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Ríšova, Brno
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
713 m²
Plocha pozemku:
4.319 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Rok výstavby:
2015
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně k prodeji samostatně stojící vilu v lokalitě Brno – Žebětín. Vila je umístěna ve výjimečné lokalitě přímo u lesa, nabízející klidné a nadstandardní bydlení v údolí, které je obklopeno zelení. Vila svým provedením a umístěním uspokojí velice náročné klienty.

Nemovitost byla zkolaudována v roce 2015. Byla velice nákladně vystavěna dle přání majitele. Jedná se o luxusní bydlení, které svým provedením a umístěním v rámci lokality nabídne budoucím majitelům nadstandardní bydlení. Celková plocha pozemků činí 4.319 m2, ZP a nádvoří vily činí 691 m2, UP činí celkem 713 m2. K vile je přístup po asfaltové komunikaci s možností parkování více vozů. Vila je oplocena a má přístupy přes vlastní příjezdové brány. Dominantou jsou gabionové ploty, které lemují vilu. V horní části parcely je navíc vlastní golfové hřiště se zahradním domkem. Vila Vám garantuje nejvyšší standard bydlení. Jednak máte možnost dvou příjezdů k vile, z jedné strany najíždíte přímo do garáží pro pět vozů s možností parkování dalších vozů před ní a z druhé levé strany vily máte možnost parkování dalších dvou vozů v garáži a pěti vozů za branou. V této části se nachází honosné vstupní schodiště a hlavní vstup do vily. V rámci vstupního patra se nachází hala, pokoj pro hosty (de facto samostatná bytová jednotka) s koupelnou, toaletou, šatnou, otevřená dispozice kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, vlastní fitness, wellness s nerezovým bazénem 9 x 3 m s vodopádem, finská sauna, vířivka, vlastní šatna k bazénu se sprchou.

Z fitness i wellness máte výhledy do okolní krajiny, což dělá objekt naprosto výjimečným. Dále je v rámci tohoto patra technické zázemí domu, kde jsou umístěna tepelná čerpadla, kterými je dům vytápěn. Parkování pro pět vozů je také na tomto vstupním patře. V -1.PP se nachází garáž pro dva vozy, vinotéka a technické zázemí. V 1.NP vily je ložnice s vlastní koupelnou, dále ložnice s výstupem na venkovní terasu, nyní vyžívána jako společenská místnost s elektrickým krbem, ložnice rodičů s vlastní šatnou a koupelnou. Ve 2.NP vily se nachází pracovna s výstupem na střešní terasu, nabízející neopakovatelné výhledy do zeleně. Z 1.NP je výstup na prostornou terasu s plynovým grilem a plnohodnotnou kuchyní určenou pro venkovní grilování. Venkovní bazén je krytý, vybavený osvětlením. Rozměr bazénu je 10x3 m hl. 1,5 m. Bazén je se slanou vodou.

Pokud toužíte po bydlení v luxusní vile nabízející soukromí v blízkosti zeleně v klidné lokalitě s výbornou dostupností do Brna, tak tato vila je určena právě Vám. Nachází se v blízkosti lesů, brněnské přehrady, v dosahu MHD.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK.

Více informací k vile Vám sdělíme na její osobní prohlídce.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329