top

Prodej rodinné domy, 340 m² - Brno - Stránice

Souhrnné info
Ev.č.:
30135
Cena:
prodáno
včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Brno - Stránice
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
340 m²
Plocha pozemku:
271 m²
Plocha zahrady:
99 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
1978
En. náročnost b.:
E - Nehospodárná
Ukazatel ENB:
138 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 264/2020 Sb
Zařízený:
Částečně
Balkón:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Ambienten VIP vám exkluzivně nabízí k prodeji řadový rodinný dům v atraktivní lokalitě Masarykova čtvrť. Dům nabízí dvojgaráž a ze všech pater nemovitosti jsou fantastické výhledy na brněné výstaviště.

Nemovitost je tvořena celkem čtyřmi patry s tím, že svojí polohou a umístěním je vhodná jak na vícegenerační bydlení, sídlo společnosti nebo pro vybudování čtyř bytových jednotek. UP domu činí 340 m2, zahrada 99 m2, ZP a nádvoří činí 172 m2, CP pozemku činí 271 m2. Parkování je možné v garáží pro dva vozy a na nájezdu před domem event. na ulici u domu.

Nemovitost je původně z roku 1978 a celou dobu byla užívána jednou rodinou. Nyní se nachází ve stavu započaté rekonstrukce vstupního patra 1NP, kde je naplánovaná bytová jednotka 3+kk, kterou je nutné dokončit. Ve 2 NP se nachází bytová jednotka 3+1 po rekonstrukci s možností okamžitého bydlení v ní. Ze vstupního patra se vstupuje do dvou pater -1 PP s balkonem a orientací do zahrady o dispozici 3+1 a dále -2 PP s přímým vstupem do zahrady. V tomto patře byl původně bazén se saunou, nyní je bazén zakrytovaný a ze sauny vznikla koupelna (sprcha, toaleta, umyvadlo). V rámci tohoto patra je také plynový kotel, přes který je zajištěno vytápění celého domu.

Dům byl po celou dobu udržován a částečně rekonstruován. V roce 2015 došlo k výměně oken v celém domě za plastová s žaluziemi. Dále došlo k opravě střechy a jejímu zateplení foukanou izolací. Ohřev vody v domě je nyní řešen přes plynové karmy, 2 NP samostatný ohřev, 1NP a 1 PP mají společný ohřev vody, 2 PP samostatný. Nemovitost je cihlová bez zateplení fasády. Stropy v domě jsou hurdisky. V roce 2020 došlo ke kompletní výměně všech radiátorů v domě.

Rozdělení a dispozice pater v krátkém přehledu:
1. PP + zahrada - původně byla tato část využívaná jako wellness zóna, kde byl bazén a sauna. Později byla přebudována na ateliér pro člena rodiny. Najdeme zde chodbu, obývací pokoj, komoru a koupelnu s toaletou. Užitná plocha podlaží je cca 58 m2. Na tento prostor volně navazuje zahrada o ploše 99 m2.
2. PP + garáž - v tomto podlaží se nachází byt o dispozici 3+1. Nabízí 3 samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu, toaletu a balkon. Součástí podlaží je prádelna s kotelnou a garáží pro 2 vozidla. Užitná plocha podlaží je cca 90 m2.
1. NP - slouží jako vstupní podlaží do celého domu, ve kterém se nachází byt v rekonstrukci. Po úpravách lze vybudovat na byt o dispozici 3+kk. Užitná plocha podlaží je cca 96 m2.

2. NP - podlaží prošlo značnou rekonstrukcí v roce 2010. Dispozice bytu je 3+1 a nabízí obývací pokoj, ložnici, pokoj/pracovnu, koupelnu, toaletu, 2 balkony, chodbu a komoru. Užitná plocha podlaží je cca 96m2.

Pokud hledáte nemovitost s investičním potenciálem, rádi byste si provedli rekonstrukci dle vlastních představ, tak si neváhejte sjednat prohlídku tohoto domu, jelikož má obrovský potenciál pro zbudování si opravdu luxusního síla, jak pro rodinu či pro firmu.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK.
Doporučujeme vám prohlídku této nemovitosti, v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat realitního specialistu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329