top

Prodej, Rodinné domy, 370 m² - Drásov

Souhrnné info
Ev.č.:
29837
Cena:
prodáno
včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Drásov
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
370 m²
Plocha pozemku:
763 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
1972
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Terasa:
ano
Komunikace:
Betonová, Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové, Jiné
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji prostorný dvougenerační podsklepený rodinný dům, situovaný na krásném místě s výhledy do okolní krajiny v Drásově. Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami, potenciálem zbudování třetí, kompletním podsklepením celého domu, dvěma garážemi, dílnami, zahradou a krásnou předzahrádkou.

V prvním nadzemním podlaží o dispozici 4+1 se dále nachází kuchyně a koupelna. Toto patro je vhodné k rekonstrukci s potenciálem zbudování krásné a prostorné bytové jednotky. V mezipatře je terasa orientovaná do dvora a zahrady se soukromím. Ve druhém nadzemním podlaží je pěkně zařízená bytová jednotka, taktéž o dispozici 4+1. V této jednotce není třeba žádné velké investice. Je zde také plně zařízená a stylově provedená kuchyně (lednice, mrazák, trouba a indukce Siemens, myčka Bosh) a koupelna (sprchový kout a umyvadlo). Přes bytovou jednotku je možný vstup na podkroví s potenciálem zbudování další bytové jednotky. Na dvoře jsou situovány celkem dvě garáže a dvě dílny, které tvoří praktické technické zázemí tohoto rodinného domu.

Dům je rozdělen na několik částí a nabízí tak řadu alternativ k využití. Je zde velmi hezká předzahrádka o celkové výměře 208 m2. Zastavěná plocha domu včetně dvoru, dvou garáží a dílny činí 282 m2. Za domem je pak k dispozici zahrada o výměře 272 m2. Celková plocha pozemku je 763 m2. Celková užitná plocha domu včetně dvou garáží a dvou dílen činí nadstandardních 370 m2.

Kolaudace domu proběhla v roce 1972. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina) a také kopaná studna. V domě jsou také celkem 3 komíny. Okna jsou osazena plastová dvojskla (9x) a dřevěná dvojskla (2x). Vytápění řešeno plynovým kotlem Destila a ohřev vody plynovým průtokovým ohřívačem Junkers.

Bezproblémová dojezdová vzdálenost města Brna dává možnost ke každodennímu dojíždění za prací, studiem či volnočasovými aktivitami. Obec Drásov je vzdálená automobilem pouhých 22 km od centra města Brna a na okraji města jste za 15 min. V místě bydlení je k dispozici pravidelná autobusová linka, která navazuje na vlakové nádraží v Kuřimi, zajišťující přímý spoj do města Brna. V obci Drásov se nachází plná občanská vybavenost, a to mateřská a základní škola TGM, potraviny, pošta, volejbalové a jiné sportovní sdružení.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329