top

Prodej, Rodinné domy, 197 m² - Hvozdec

Souhrnné info
Ev.č.:
29378
Cena:
prodáno
Při rychlém jednání možná sleva, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Hvozdec
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Nízkoenergetický:
ano
Plocha užitná:
197 m²
Plocha pozemku:
488 m²
Plocha zastavěná:
156 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Novostavba
Budova:
Dřevěná
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Zástavba:
Obytná
Rok kolaudace:
2015
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
95.12 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený:
Ano
Parkování:
Ano
Výtah:
ne
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální elektrické
Popis

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji jedinečnou novostavbu nízkoenergetického RD 6+kk s vlastní zahradou, terasou s výhledy do zeleně, krbem, pergolou a luxusním vybavením. Užitná plocha domu je 197m2 a celková plocha pozemku je 488m2.
Kolaudace proběhla v roce 2015, převážně jihozápadní orientace a v současné době nevyžaduje žádné další investice. Konstrukční řešení je provedeno jako mimořádně kvalitní dřevostavba z opracovaných KVH profilů, ze kterých byly vyrobeny jednotlivé stěny v uzavřeném prostoru výrobní dílny a posléze smontovány na stavbě během krátkého časového úseku, proto je zaručena vysoká přesnost opracování a zároveň ochrana dřeva před nežádoucími účinky vlhkosti a počasí. Tyto panely pak disponují tepelnou izolací až 320mm. Okna s orientací na jižní stranu jsou řešena jako eurookna s dvojsklem, zbývající světové strany pak eurookna s trojsklem. Stávající okenní otvory mají přípravu na venkovní žaluzie.
Dům je kompletně napojen na inženýrské sítě. K RD není přípojka plynu. Vytápění objektu je zajištěno elektrickým podlahovým topením a krbem v hlavní obytné místnosti, který má rozvod do sousední pracovny. Ohřev vody zastává elektrický bojler s možností osadit do budoucna fototermické panely na střeše. Na podlahách se nachází masivní dřevěná podlaha z dubu - průmyslová mozaika. Součástí prodeje je také nadstandardní vybavení, masivní dubová kuchyň, Laufen, Grohe a Hansgrohe zařizovací prvky a mimořádně kvalitní italská dlažba. Na pozemku se nachází také studna, užitný záhonek, meditační koutek, venkovní terasa, dílna a další.
V 1.NP se nachází kryté závětří, dále prostorná vstupní hala s možností úložných prostor a vstupy do jednotlivých prostor, pracovny, chodby s toaletou a propojením do užitné koupelny s technickým zázemím a hlavní obytné místnosti. V hlavní obytné místnosti se pak nachází praktická a prosvětlená kuchyň ve tvaru písmene U s přímým napojením na jídelní a obytnou část s krbem, výstupem na terasu a masivní dřevěné schodiště. Za hlavním obytným prostorem se nachází druhá pracovna opět s přímým napojením na terasu.
Ve 2.NP se pak nachází velkorysá chodba a z ní přístupy do hlavní koupelny s vanou, dvojumyvadlem, dále samostatnou toaletou s bidetem, dvěma dětskými pokoji o výměrách 20m2 a 17m2. Vstup do prostoru velmi zdařilé šatny a oddělené hlavní ložnice, která disponuje krásnými výhledy do okolní zeleně. Dům byl stvořen pro velkou rodinu, která ocení jeho přednosti - okolní příroda, výhledy, nízkoenergetickou koncepci - náklady 3000-3500,- měsíčně ( elektřina, voda, internet), mimořádně kvalitní stavební řešení a pozitivní atmosféru domu.
Celý objekt je koncipován s ohledem na maximální otevření dispozice vůči slunci, přímé napojení na navazující terasu, zahradu a posezení pod pergolou s výhledy do vlastní zahrady se vzrostlou zelení. Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329