top

Prodej, Rodinné domy, 169m² - Kobylnice

Souhrnné info
Ev.č.:
29492
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Kobylnice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
169 m²
Plocha pozemku:
580 m²
Plocha zastavěná:
127 m²
Plocha zahrady:
453 m²
Užitná plocha přízemí:
97 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Smíšená
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok kolaudace:
2009
En. náročnost b.:
C - Úsporná
Ukazatel ENB:
160 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený:
Ano
Míst k parkování:
2
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Výtah:
ne
Balkón:
ano (8 m²)
Terasa:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Ostatní
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové
Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům 5+kk s garáží, okrasnou zahradou se zavlažováním, finskou saunou, s užitnou plochou 169m2, plochou zahrady 453m2 a celkovou plochou pozemku 580m2 s mimořádnými výhledy do okolních polí a lesů. Dům byl zkolaudován v roce 2009 a nevyžaduje žádné další investice.
Dům se nachází v klidné části obce Kobylnice, pouhých 15 minut jízdy od centra města Brna, ve slepé ulici s množstvím parkovacích míst v ulici, ale disponuje kromě garáže pro 1 vozidlo s průchodem do zahrady + úložné prostory, také vlastním parkovacím stáním na pozemku pro 2 vozidla.
Dům byl postaven z izolačních betonových tvárnic BIO PLUS EXTRA, které obsahují již vloženou tepelnou izolaci. Okna jsou provedena jako plastová s dvojskly. Konstrukce krovu je zateplena v rovině stropu a šikmých částí. Střešní krytinu tvoří pálená střešní taška zn. Tondach. Podlahy jsou provedeny jako plovoucí v kombinaci s dlažbou, na schodišti pak dřevo. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel zn. Baxi se zásobníkem na ohřev TUV, teplo je rozvedeno do otopných těles pod okny. Dům je zabezpečen EZS zn. Jablotron. Objekt je připojen na veškeré inženýrské sítě, vodu, kanalizaci, plyn, elektřinu.
V zahradní části, která je mírně vyvýšena a poskytuje tak neobyčejný výhled do okolních lesů a luk, se nachází zahradní objekt, který poskytuje prostor pro relaxaci v naprostém soukromí vč. finské sauny, v tomto objektu lze také zbudovat letní kuchyni.
Velkou výhodou je východo-západní orientace domu, kdy je navíc hlavní hmota stavby mírně zasunuta vůči stávající uliční čáře a objekt je tak částečně krytý sousedním objektem vůči přílišnému přehřívání z jihu. Hlavní obytné místnosti jsou však orientovány západním směrem a jsou tedy plně prosvětleny odpoledním a večerním světlem, navíc s mimořádnými výhledy.
Dispozice objektu: za dálkově ovládanou branou se nachází dvě parkovací místa a vjezd do garáže. Ze vstupního zádveří s úložnými prostory je pak přístup do pracovny v 1.NP a dále do chodby se vstupem na schodiště do 2.NP, pod kterým se nachází komora a dále do koupelny v 1.NP se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou, toaletou a kotlem. Na chodbu navazuje hlavní obytný prostor s přímým výstupem ven na terasu a zahradu. Obytný prostor je volně provázaný s jídelnou a prakticky řešenou kuchyní ve tvaru písmene U.
Ve 2.NP se nachází 3 obytné pokoje, samostatně toaleta a také hlavní koupelna s vanou, sprchovým koutem a sestavou úložných skříněk s umyvadlem. Ze západně orientovaných pokojů je možný výstup ven na balkon.
V prostoru zahrady, která je mírně svažitá směrem od domu, se nachází terasa se zámkovou dlažbou, venkovní posezení a zahradní objekt s finskou saunou a vnitřním posezením. Zahrada je udržována odbornou firmou a je provedena jako okrasná s plně vzrostlou zelení kolem.
Vzhledem k mimořádné poloze, vynikající dispozici, žádné nutnosti investic tuto nemovitost vřele doporučujeme.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329