top

Prodej rodinné domy, 779 m² - Křetín

Souhrnné info
Ev.č.:
30172
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Křetín
Okres:
Blansko
Velikost:
Atypický
Plocha užitná:
779 m²
Plocha pozemku:
4.271 m²
Plocha zastavěná:
635 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Balkón:
ano
Terasa:
ano
Bazén:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet
Doprava:
Silnice
Voda:
Studna
Elektřina:
230V
Popis

AMBIENTEN VIP vám exkluzivně přináší další z řady mimořádných nabídek. Tentokrát pro vás máme luxusní rezidenci nacházející se severně od Brna v obci Křetín. Tato nadstandartní nemovitost byla postavena dle unikátního architektonického návrhu a je vybavena jak moderními technologiemi, tak nejkvalitnějšími materiály. Vila byla uvedena do užívání v roce 2015. Zastavěná plocha domu včetně teras činí 635 m2 a celková výměra pozemku včetně okrasné zahrady je 4271 m2. Užitná plocha domu činí 779 m2.

1. PP vily je technické, nachází se zde výtahová šachta, garáž pro 3 auta, sklady, technická místnost a instalační místnost, kde se nachází tepelné čerpadlo, strojovna, klimatizace, vzduchotechnika a filtrační systém bazénu.

1. NP má celkem 26 místností. Jedná se o komunikační prostory: zádveří, hala, chodby, schodiště, dále ostatní a obytné prostory: kuchyň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelny, WC, technická místnost, jídelna, místnost pro domácí práce, pracovna, archiv a relaxační prostory – posilovna, zimní zahrada, solná jeskyně, šatny, sociální zařízení a hala s vířivkou a bazénem o rozměrech 8 x 4 m s protiproudem a masážními tryskami.

2. NP je především obytné, zde se nachází 7 pokojů a 4 velkoryse řešené a luxusní koupelny. Patro je přístupné centrálním schodištěm, výtahem, nebo schodištěm z wellness zóny.

Z obou nadzemních podlaží je přímý vsup na venkovní terasy či balkony.

Celý dům je velkoryse řešen a nadstandardně vybaven. Je zde kladen důraz na přírodní materiály, kamenný obklad, mramorové velkoformátové dlažby, dřevěné podlahy, skleněné schodiště, barrisolové stropy, dřevěné dveře na míru, venkovní okna a dveře z tropického dřeva apod. Je zde také podlahové vytápění a klimatizace.

V domě jsou uplatněny nejmodernější technologie inteligentního domu ovládaného elektronicky přes tablet i PC s řízeným větráním i rekuperací. V zahradě obklopující nemovitost najdete krytý altán a osvětlené koupací jezírko s okrasnými rybami. V zahradách domu je také rozveden automatický zavlažovací systém. Vstupní brána je elektricky ovládaná, prostory v přední části domu nabízí možnost parkování až deseti dalších vozů. U domu je kamerový systém.

Ke kupní ceně bude připočtena provize RK. Máte-li zájem o bližší informace nebo prohlídku nemovitosti, neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329