top

Prodej, Rodinné domy, 220 m² - Modřice

Souhrnné info
Ev.č.:
29799
Cena:
prodáno
včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Prusinovského, Modřice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Nízkoenergetický:
ano
Plocha užitná:
220 m²
Plocha podlahová:
220 m²
Plocha pozemku:
474 m²
Plocha zastavěná:
184 m²
Plocha zahrady:
290 m²
Počet podlaží:
2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Dřevěná
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Řadový
Umístění objektu:
Centrum obce
Zástavba:
Obytná
Rok kolaudace:
2017
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB:
91.2 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Míst k parkování:
3
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Bazén:
ano (24 m²)
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Satelit
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Popis

Nadstandardní novostavba nízkoenergetického rodinného domu 5+kk s garáží, třemi koupelnami, prádelnou, 2x šatna, sauna s odpočívárnou, dílna, technická místnost, vestavěné skříně, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, centrální vysavač, sofistikovaný bezpečnostní systém včetně ochrany proti požáru a vyplavení, signalizace na telefon, kamerový systém s monitory v obou patrech, krbová kamna, shoz prádla do prádelny,... Dům je velice prostorný, s vysokými stropy, vybavený podlahovým topením s elektrickou regulací, 2x zásobník teplé vody, v domě je příprava klimatizace, všechna okna jsou osazena elektrickými venkovními žaluziemi s dálkovým i centrálním ovládáním. Garáž je prostorná s garážovými vraty i do zahrady, zahradu udržuje automatická robotická sekačka. V zahradě je jezírko ke koupání o rozměru cca 6 x 4 m s filtračním systémem. Dům se nachází v klidné a žádané části obce Modřice. Jedná se o moderně řešený 2p. dům, který nabízí hezký výhled do okolní krajiny. Celková plocha pozemku činí 474 m2, z toho je podíl zastavěné plochy 184 m2 a zahrady 290 m2. Podlahová plocha domu činí 220 m2.
Dispozice domu:
1.NP: garáž s 2x sekvenčními vraty s el. pohonem na dálkové ovládání, vstup do domu se zádveřím a šatnou, kuchyně propojená s velkoryse řešenou obytnou místností a jídelnou s krbovými kamny, prostor pro pracovnu, místnost má tři vstupy na terasu, lze otevřít dvěmi posuvnými francouzskými okny, technická místnost se zásobníkem vody a příruční sklad, prádelna, WC se sprchou v přízemí.
2.NP: ložnice se šatnou s vlastní koupelnou se sprchou, dva dětské pokoje vzájemně propojené posuvnými dvoukřídlými dveřmi, hlavní koupelna se sprchou i vanou, posilovna.
V zahradě: jezírko, dílna, sauna s odpočívárnou, dlážděná terasa 2x, automatická sekačka trávy, výjezd z garáže.
Dům je stavěn s důrazem na kvalitu - vše Geberit, Grohe, 7komorová trojskla okna, indukční varná deska, centrální vysavač HUSKY,... U všech oken a posuvných dveří jsou venkovní hliníkové předokenní žaluzie s elektrickým pohonem. Dům je připojen na inženýrské sítě (elektřina 220/400V, vodovod, kanalizace) a retenční nádrž 1,5 m3 umístěnou v zahradě.
Velice dobrá dostupnost do centra Brna (10 km), dálnice na Vídeň (2 km) a nákupní centrum Olympia (2 km). Tento dům splňuje veškeré požadavky i pro náročného klienta. Takřka od domu vede cyklostezka, na dětské hřiště 100m, kontejnery pro tříděný odpad 100m.


Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329