top

Prodej, Rodinné domy, 422 m² - Moravany

Souhrnné info
Ev.č.:
29899
Cena:
prodáno
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Moravany
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
422 m²
Plocha pozemku:
449 m²
Plocha zastavěná:
223 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Částečně
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Balkón:
ano
Sklep:
ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava:
Silnice, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Popis

AMBIENTEN VIP nabízí exkluzivně prodej velkého dvougeneračního podsklepeného rodinného domu v Moravanech u Brna. Dům disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 3+1 s vlastními vstupy a celkovou užitnou plochou 422 m2. Velkou výhodou tohoto domu je absolutní soukromí, klidná ulice v rámci města a obrovský dispoziční potenciál.

V každé z bytových jednotek se nachází zařízená kuchyně s jídelním koutem, 3x obytný pokoj, 2x koupelna, 2x samostatná toaleta a 2x předsíň se vstupními chodbami. Průchod mezi bytovými jednotkami je možný v rámci domu přes praktickou zimní zahradu a podzemní podlaží, které disponuje celkem 6-ti prostornými místnostmi a nabízí vstup do garáže pro 2 auta a dále do sklepa. Ve většině místností v podzemním podlaží jsou okna, nabízí se zde tedy nejrůznější varianty využití těchto prostor. V domě je dále k dispozici dvorek s udírnou a předzahrádka.

Celková užitná plocha včetně obou bytových jednotek, podzemního podlaží, sklepa, garáže, zimní zahrady, balkonu a udírny činí 422 m2. Zastavěná plocha je 223 m2 a celková plocha pozemku 449 m2.

Tento dům kolaudovaný v roce 2000 je vystavěn z tvárnic YTONG a zateplen polystyrenem. V roce 2010 proběhla rekonstrukce krbu, střechy (pálená taška Bramac-Hranice) a v roce 2016 byla osazena nová okna (plastová dvojskla). K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizace, elektřina 230/400, plynovod není připojen, ale k dispozici je). Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody boilery (2x 80l v koupelnách, 2x 30l na záchodě, 2x 10l v kuchyních).

Moravany u Brna jsou kouzelným místem k bydlení v blízkosti krásného přírodního parku Bobrava, se skvělou dojezdovou vzdáleností do města Brna (na okraj 5 minut). Z občanské vybavenosti se zde nachází pošta, mateřská i základní škola, knihovna, tenisové hřiště, dětská hřiště, obchody s potravinami, cukrárna, restaurace a kavárny. Jsou zde celkem 3 autobusové zastávky zajišťující pravidelný spoj s Brnem.

Pokud hledáte dvougenerační bydlení se dvěma oddělenými bytovými jednotkami v blízkosti Brna, tak je tato nabídka přesně pro vás. Nemovitost také doporučujeme jako sídlo firmy, případně skvělou investiční příležitost.
Pro další informace a domluvení termínu prohlídky se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329