top

Prodej, Rodinné domy, 510 m² - Přítluky - Nové Mlýny

Souhrnné info
Ev.č.:
29878
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Přítluky - Nové Mlýny
Okres:
Břeclav
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
510 m²
Plocha pozemku:
4.987 m²
Plocha zastavěná:
730 m²
Plocha zahrady:
4.257 m²
Počet podlaží:
3
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Dřevěná
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ne
Garáž:
Ano
Počet garáží:
2
Bazén:
ano
Komunikace:
Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace:
Internet
Voda:
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální elektrické, Jiné
Popis

Nabízíme prodej jedinečné luxusní usedlosti, skládající se z několika staveb v naprostého soukromí na jednom z nejhezčích míst Moravy.

Hlavní stavbou je honosný rodinný dům součástí kterého je krytý bazén. Usedlost je situována v samotném srdci Jižní Moravy, s nádherným panoramatickým výhledem na Pálavské vrchy, pouhých pár kroků od největší z Novomlýnských nádrží v údolí pod Kapličkou u Zaječí. Celková plocha včetně ploch zastavěných činí celkem 4.987.

Rodinný dům s bazénem: Uprostřed pozemku je situován rodinný dům s velkým krytým bazénem. Ostatní stavby jsou vhodně rozmístěny okolo domu. Celý tento prostor je chráněný betonovým plotem o výšce 3 metry, pozemek je přístupný kovanou bránou s elektrickým pohonem či brankou pro pěší průchod. Dům s bazénem má zastavěnou plochou cca 300 m2. Užitná plocha činí při součtu obou pater i bazénu cca 425 m2. V přízemí domu najdeme vstupní halu s knihovnou a schodištěm, prostorný obývací pokoj se samostatným WC, kuchyň s jídelnou, technickou místností a prostornou ložnici s vlastní koupelnou. Bazén 7,5 x 4 m s infra saunou je spojen s domem se zimní zahradou. RD dále nabízí galerii s výhledem do obývacího pokoje, tři ložnice s balkony a koupelnu se sociálním zařízením. Dům je celý ze dřeva v kombinaci s chytrou pěnou, částečně cihlová přístavba, kde je umístěna nově kuchyňská linka (stropy o síle izolace 60-80 cm pěny, stěny 15-20 cm). Všude je elektrické podlahové topení a celý dům je klimatizovaný, stejně jako bazén. Jeho vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly.

Dům pro hosty: Dřevostavba - vhodný ke komfortnímu ubytování návštěvy, má zastavěnou plochu 88 m2. Nacházejí se v něm dvě samostatné ložnice, kuchyň s jídelnou a koupelna s wc + velká kancelář. Topení taktéž podlahové elektrické.

Garáž: Dřevostavba - stání pro 4 auta a 4 motorky. K tomu kancelář se sprch. koutem a WC. Zastavěná plocha 125 m2, příprava na hever. I zde je elektrické podlahové topení.

Vinný sklep: Cihlová stavba. Nadzemní část má zastavěnou plochu 132 m2. Navazuje šíje o délce 6 metrů a následně klenbový sklep 10 x 4 metry. V nadzemní části je příprava pro koupelnu s WC, saunu atp. Díky dostatečně světlé výšce je možné využití i pro menší vinařství.

Hospodářská budova: Porotherm + ztracené bednění. Na zastavěné ploše 85 m2 najdeme přístřešek pro zahradní techniku. Na něj navazuje prostorná pánská klubovna. Pod speciální betonovou podlahou této místnosti, která čítá 0,35 m betonu byla započata výstavba podzemní střelnice s tloušťkou obvodových stěn 1m.

Zahrada: V zahradě se nacházejí převážně vzrostlé keře, povrch je vydlážděn žulou zasazenou do betonu.

Vzhledem k lokalitě a jedinečnosti tuto nabídku doporučujeme. Pro domluvení termínu prohlídky se informujte u realitního specialisty.

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329