top

Prodej, Rodinné domy, 720 m² - Tetčice

Souhrnné info
Ev.č.:
29146
Cena:
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Rodinné domy
Lokalita:
Tetčice
Okres:
Brno-venkov
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
720 m²
Plocha pozemku:
11.624 m²
Plocha zastavěná:
580 m²
Plocha zahrady:
2.600 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
D - Méně úsporná
Ukazatel ENB:
136 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Garáž:
Ano
Výtah:
ano
Terasa:
ano
Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící nadstandardní novostavbu RD 10+1 moderního stylu s garážemi, okrasnou zahradou, bazénem a vlastním tenisovým kurtem na okraji obce Tetčice, Brno-venkov. Celková výměra pozemků činí 11 624 m2, zastavěná plocha domu 580 m2.
Dům je zcela bezbariérový.Dispozice domu: vstup do prostorné předsíně s úložnými prostory, chodba se schodištěm do patra, pracovna, dva prostorné obývací pokoje, kuchyně s jídelnou, ložnice s vlastní koupelnou, posilovna, prádelna, dvě technické místnosti, zimní relaxační zahrada, spíž, vstup do garáží pro až 5 aut a 2 motorky a vstup k bazénu, který lze přes léto mít nekrytý, v zimě pak krytý a zároveň jako součást domu. Ve druhém patře jsou 4 samostatné pokoje, každý s vlastní koupelnou a WC a samostatnou šatnou. V patře se dále nachází sušárna, relaxační zóna a prostory k výstavbě dalších pokojů, tato část nyní slouží jako k odkládání sezónních věcí a nevyužívaných předmětů. K jednomu z pokojů náleží velká terasa. Do patra se lze dostat buď přes prostorné trojramenné schodiště nebo vlastním výtahem.
Z domu je několik možností východu na zahradu a částečně zastřešenou terasu, která je orientována do naprostého soukromí s nádherným výhledem do přírody. Orientace je jihozápadně. Zahrada je částečně řešena jako relaxační a okrasná, skládá se z posezení pod částečně zastřešenou terasou a okrasné části s ohništěm. Druhá část je určena ke sportovním aktivitám, je vybavena bazénem a vlastním tenisovým kurtem. Obě tyto části zahrady jsou oploceny. Poslední část je pak za domem, zde je nyní orná půda. V domě je instalováno víceokruhové podlahové vytápění, které je doplněno sálavým podlahovým systémem (průduchy pod okny a dveřmi). V celém domě jsou rozvody internetové sítě a TV. Provozní náklady na celý dům včetně spotřeby energií činí 14.500,-Kč měsíčně. Vjezd před dům je přes elektronicky ovládanou bránu, je možno parkovat několika vozidly přímo před domem nebo použít garáže se sekčními vraty pro až 5 aut a 2 motorky.Obec Tetčice se nachází cca 10 minut jízdy autem od Brna směrem na JZ, jedná se o klidné a pohodové bydlení v soukromí a v souladu s přírodou

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329