top

Prodej, Ubytování, 350m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
29623
Cena:
prodáno
včetně DPH, + provize RK, bez právního servisu
Kategorie:
Ubytování
Lokalita:
Brno
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
350 m²
Plocha pozemku:
929 m²
Počet podlaží:
4
Stav objektu:
Dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Rohový
Zástavba:
Obytná
En. náročnost b.:
C - Úsporná
Ukazatel ENB:
176.2 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:
vyhláška 78/2013 Sb
Zařízený:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Výtah:
ne
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou vilu s obrovským potenciálem využití. V jednotném celku jsou zde tři bytové jednotky o dispozicích 2+1, 4+kk a 1+kk. Podsklepený prostor je také obytný a dal by se eventuelně využívat jako další bytová jednotka o dispozici 2+1. Dominantou celé vily je krásné a obyvatelné podkroví, které nabízí nejrůznější způsoby využití a má vlastní koupelnu. Celkem jsou zde k dispozici čtyři koupelny (v 1NP, 2NP, v podkroví a bytové jednotce průchozí přes dvůr). V obytně uzpůsobeném podsklepení je také WC, vana a umyvadlo. Obytný prostor je po celé vile doplněn o řadu vstupních hal, technických místností a zádveří. Druhé podsklepení (neobytné), které obsahuje dvě místnosti, je k dispozici v prostorné zahradě se zahradním krbem. Dále jsou zde další dvě místnosti na ukládání domácích a zahradních potřeb a garáž pro jedno vozidlo. Další parkování je možno před vilou.

Vila je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu, s udržovaným a vkusně zařízeným interiérem, mnoha místnostmi (obytné i technické) a prostornou zahradou. Zastavěná plocha je 185 m2, užitná plocha činí 350 m2 a celková plocha pozemku 929 m2. V celém domě jsou plastová okna a okrasné obklady v materiálu dřevo/kámen. V technické místnosti je boiler na teplou vodu (John Wood) a náhradní zásobník. Vytápění je ústřední. Připojeno k veřejnému kanalizačnímu a vodovodního řádu. Bydlení je vhodné jak pro vícegenerační bydlení, sídlo firmy, nebo výhodnou investiční příležitost. Volné ihned k nastěhování.

Modřice jsou vinařské město ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, které má aktuálně 5200 obyvatel. Nachází se zde dobrá občanská vybavenost odpovídající malému městu. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v přilehlém městě Brně (5 minut jízdy autem). Území města protínají dálnice D2 s exitem 3 a silnice I/52 v úseku Brno - Rajhrad. Ve směru od Ivančic k exitu 3 prochází silnice II/152. Dále vedou obcí silnice III. třídy. Západní částí města vede železniční trať Brno – Břeclav, na níž se v Modřicích nachází stejnojmenná stanice. Do Modřic vede podél silnice tramvajová trať z Brna. Na území města se nachází dvě zastávky: Tyršova a Modřice – smyčka, poblíž které naše vila stojí.

Pro více informací o této skvělé nemovitosti se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu a domluvte si prohlídku. Vřele doporučujeme tuto jedinečnou vilu s obrovským potenciálem!

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329