top

Prodej vila, 346 m² - Brno - Soběšice

Souhrnné info
Ev.č.:
30143
Cena:
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie:
Vila
Lokalita:
Brno - Soběšice
Okres:
Brno-město
Velikost:
5 a více pokojů
Plocha užitná:
346 m²
Plocha pozemku:
1.885 m²
Plocha zastavěná:
346 m²
Počet podlaží:
4
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Klidná část obce
Zástavba:
Obytná
Rok výstavby:
1939
Zařízený:
Částečně
Míst k parkování:
4
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Počet garáží:
1
Výtah:
ne
Balkón:
ano (10 m²)
Terasa:
ano (75 m²)
Komunikace:
Asfaltová
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod, Studna
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

Ambienten VIP si vám dovoluje ve výhradním zastoupením majitele nabídnout úžasnou rodinnou vilu v atraktivní lokalitě Brno – Soběšice, v naprosto klidném prostředí s neskutečnými výhledy na okolní lesy i pálavské kopce.

Vila je vhodná, jak pro velkorysé rodinné sídlo nebo možnost bydlení více rodin v třech samostatných bytech s možností využití sklepních prostor pro wellness či fitness nebo jako kombinace bydlení a podnikání. CP pozemku činí 1885 m2, UP domu 346 m2, má 7 pokojů celkem, tři kuchyně a tři koupelny. Dispozičně má tři samostatná patra a je kompletně podsklepena s tím, že sklepní prostory jsou vytápěné.

V 1NP je byt 2+kk, 2NP byt 3+kk, 3NP byt 2+kk. Nemovitosti je původně z roku 1939 navržená architektem Hlouškem. Vila je v dobrém technickém stavu s nutností jen menších oprav a nabízí možnost okamžitého bydlení. Opravy jsou spíše estetického charakteru. Vila patřila historicky panu řídícímu, změnila celkem tři majitele a současná majitelka v ní nyní žije téměř 25 let. V roce 1989 došlo k provedení větší opravy vily, kdy došlo jednak k provedení nových rozvodů elektřiny, vody a topení, provedení nové střechy a vybudování podkrovního bytu vč. zateplení střechy, nového krbu, podlah a ke zpevnění stropní konstrukce. Stropy ve vile jsou dřevěné trámové zaklopené sádrokartonem. Nemovitost je velice prakticky řešená, jelikož v každém patře vily, která jsou celkem tři se nachází samostatné bytové jednotky umožňující, jak vícegenerační bydlení, či kombinaci bydlení s podnikáním. Navíc velkorysé prostory suterénu umožňují mít v domě dílnu, pracovnu, wellness nebo vlastní fitness.

Vila má v 1PP celkem 5 místností, v 1NP byt s přímým vstupem na terasu a do zahrady o dispozici 2+kk, který je tvořen vstupní halou, kuchyní, jídelnou, velkoryse řešeným obývacím pokojem, pokojem, komorou, koupelnou se sprchou a umyvadlem, toaletou. Z hlavního pokoje jsou neskutečné výhledy na všechny světové strany. Ve 2NP jsou tři pokoje, jeden z nich s terasou, kuchyně s jídelnou a koupelna s rohovou vanou a dvěma umyvadly a toaleta, kdy celé patro lze využívat jako samostatný byt nebo v kombinaci s 1NP. Ve 3NP se nachází samostatná bytová jednotka 2+kk s krbem, vlastní koupelnou a kuchyňkou. Byt byl využíván jako bydlení syna po dobu studií. Dominantou patra jsou dřevěné podlahy, výhledy ze střešních oken na lesy, vlastní krb a hlavně vysoké stropy, které podkrovnímu patru dávají jeho výjimečnost. Výhodou domu je boční schodiště, které je řešeno prakticky tak, že dům může být využíván jak jednou rodinou, či pro již zmíněné vícegenerační bydlení. Nemovitost je umístěna na fantastickém místě a na ni navazuje posezení na terase u grilu a bazén. Zahrada je mírně svažitá s přímým vstupem do lesa, což nadchne především milovníky lesa a procházek. Ze spodní části domu je možné přijet autem k zahradě. Je kompletně oplocená. Byla osázena před 25 lety současnou majitelkou, proto nabízí vzrostlé stromy a keře, jsou v ní jabloně, broskev, meruňka, švestka, ořechy a další stromy. Je z části užitková pro pěstování a zbytek je zatravněný. Parkování je možné, jak ve spodní části zahrady, nebo v přední části domu ve vlastní garáži pro jeden vůz a je možné před ní parkovat další tři vozy na vlastním pozemku.

Pokud jste milovníkem přírody, klidu, velkorysého bydlení, perfektní lokality a preferujete výbornou dostupnost do města Brna v dosahu MHD, tak tato vila je určena právě vám. Neváhejte si sjednat prohlídku, vřele doporučujeme.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329