top

Projekt - Brno - Obřany

Souhrnné info
Ev.č.:
29780
Cena:
prodáno
Kategorie:
Projekt
Lokalita:
Brno - Obřany
Okres:
Brno-město
Poloha objektu:
Samostatný
Zástavba:
Obytná
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Telefon, Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Doprava:
Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Lokální plynové, Jiné
Popis

Exkluzivně Vám nabízíme bytovou jednotku v luxusní rezidenci situované v městské části Brno - Obřany. Celková užitná plocha bytu činí 122 m² a k dispozici je venkovní terasa. K bytu náleží parkování a sklep. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží a vstup je přes chodbu s výtahem.

Vstupní prostorná chodba 22 m² zpřístupňuje veškeré ostatní místnosti v bytě. Hlavní obytný prostor propojený s kuchyní nabízí krásných 42 m² místa, ze kterého se dá projít na venkovní terasu. Dále jsou zde další tři pokoje (ložnice 20 m² , dětský pokoj 13 m² , další pokoj 12 m² ). V bytě je k dispozici krásná, luxusně provedená, prostorná a podlahou vytápěná koupelna s WC. Na chodbě je umístěno další samostatné WC.

Byt bude dokončen v létě roku 2020, vybaven radiátory, vlastním plynovým kotlem, zásuvky, datovými rozvody. Dokončení proběhne dle požadavků klienta (kuchyňská linka, koupelna, podlahy, obklady atd.) K bytu je možné dokoupit garáž se sklepem, samotnou garáž nebo jen parkovací stání. K bytu bez garáže jsou přidělena dvě parkovací stání na vlastním pozemku za branou, z čehož jedno je v ceně a jedno může být dokoupeno. K bytu taky náleží kóje v sklepních prostorách.

Vizualizace rezidence Sherry, včetně okolních pozemků a 3D půdorysy budou dodány v nejbližší době. Pro více informací k tomuto novému projektu o 6ti bytových jednotkách v rezidenci Sherry se neváhejte informovat u realitního specialisty uvedeného u inzerátu

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329