top

Pronájem ordinace, 20 m² - Brno

Souhrnné info
Ev.č.:
30409
Cena:
32 000 Kč za měsíc
cena včetně záloh na energie a služby, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Ordinace
Lokalita:
Rybnická, Brno
Okres:
Brno-město
Plocha užitná:
20 m²
Podlaží umístění:
1. NP
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Datum nastěhování:
15. červen 2024
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Bezbariérový:
ano
Míst k parkování:
8
Parkování:
Ano
Komunikace:
Asfaltová
Telekomunikace:
Internet, Kabelové rozvody
Doprava:
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda:
Dálkový vodovod
Elektřina:
230V, 400V
Plyn:
Plynovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Topení:
Ústřední plynové
Popis

AMBIENTEN VIP Vám v zastoupení majitele nabízí možnost pronájmu vlastní prostor o ploše 20 m² ve stomatologickém centru v lokalitě Brno - Nový Lískovec na ulici Rybnická. Jedná se luxusní prostor s veškerým vybavením pro zubního lékaře s bezproblémovou dostupností pomocí MHD a autem. Zajištěny jsou služby recepce, internet, denní úklid, bezpečnostní agentura, kamery, služby IT, OPG, sterilizační místnost, denní místnost. Součástí vybavení je zubní souprava Stomadent, i.o. rtg, pracovní linka včetně dřezů a lékařský nábytek, klimatizace, zabezpečovací systém. Ve stomatologickém centru jsou 4 vybavené ordinace, denní místnost a je možnost využít služby hygienistky či CAD/CAM zubní laboratoře a OPG rentgenu. V budově lze společně s ordinací využívat společnou šatnou s kuchyní a jídelnou. Stomatologické centrum má k dispozici 8 parkovacích míst, které jsou možné využívat pro vlastní potřebu i klienty ordinace. Ordinace se nachází v 1.NP budovy s bezbariérovým přístupem do budovy.

Ordinace je ihned k dispozici k využívaní. Nájemné činí 32.000,- Kč/měsíc vč. záloh na energie a služeb. K již zmiňovaným službám lze možno zajistit i výběr plateb na recepci, objednávaní pacientů a to za poplatek po domluvě s vlastníkem prostor.

Brno - Nový Lískovec je velice sympatická a poptávaná městská část s perfektní dostupnosti pomocí MHD a autodopravou. Nedaleko městské části se nachází nájezd na dálnici směrem Bratislava, nebo Praha. Lokalita disponuje veškerou sociální vybaveností.

Velice doporučujeme tuto nabídku a pro více informací o pronájmu ordinace, nebo prohlídky nás neváhejte kontaktovat na uvedený

Kevin RusseggerKevin Russegger
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329