top

Pronájem, Ubytování, 650 m² - Bělá pod Pradědem - Adolfovice

Souhrnné info
Ev.č.:
30051
Cena:
pronajato
+ energie 15.000,- Kč / měsíc, + provize RK, včetně právního servisu
Kategorie:
Ubytování
Lokalita:
Bělá pod Pradědem - Adolfovice
Okres:
Jeseník
Plocha užitná:
650 m²
Plocha pozemku:
1.833 m²
Stav objektu:
Velmi dobrý
Budova:
Cihlová
Typ domu:
Patrový
Poloha objektu:
Samostatný
Umístění objektu:
Centrum obce
Datum nastěhování:
19. květen 2022
Rok výstavby:
2010
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Zařízený:
Ano
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Popis

AMBIENTEN VIP si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout k pronájmu zavedený a aktuálně provozovaný penzion v samém srdci Jeseníků.

Penzion je tvořen dvěma patry. V přízemí se nachází fitness, wellness se saunou a ochlazovacím bazénkem, stolní tenis, bar, krb s příjemným posezením, který je centrálně umístěn v rámci obývacího pokoje, na který navazuje hlavní kuchyně s komorou. Dále je v přízemí samostatná toaleta, prostory pro uschování kol a lyží a dále pracovna, kterou lze využít jako další pokoj.

V 1.patře penzionu se nachází celkem 5 pokojů s tím, že každý pokoj má vlastní sprchu, umyvadlo a toaletu. Celková kapacita tohoto patra je 20 lůžek. Toto patro je tvořeno samostatným apartmánem s vlastní kuchyní a dvěma ložnicemi (4 lůžka), a dále třemi dvoulůžkovými pokoji (každý pokoj obsahuje vysouvací postel s lůžkem navíc) a dvěma třílůžkovými pokoji (s možností vysouvací postele s lůžkem navíc).

Penzion bude budoucímu nájemci poskytnut kompletně vybavený, a to jídelnou s barem s kapacitou 20 míst a krbovým zákoutím o kapacitě 10 míst, vnitřním i venkovním dětským koutkem, dále s kulečníkovým koutkem s elektronickými šipkami a nachází se zde také masérna se subaquální vanou a chromatoterapií.

Penzion je obklopen krásnou zahradou s posezením a grilem s příjemnými výhledy do okolí.

Penzion je kompletně oplocený a vjezd k němu je přes bránu na dálkové ovládání. Parkování je možné buďto v garáži pro jeden vůz a dále je zde kryté parkování pro další 4 vozy. Možnost parkování dalších vozů (min. 3) na vlastním pozemku. Penzion je zabezpečen alarmem, kamerovým systémem, s možností sledování přes mobilní telefon. Vytápění penzionu je řešeno vlastním plynovým kotlem a ohřev vody je řešen přes zásobník, který je ohříván také plynem.
Penzion je cihlovou stavbou, ve velmi dobrém technickém stavu, bez nutnosti akutních investic. Původně byl penzion postaven v roce 2010 a od samého počátku byl provozován za tímto účelem. Je možnost přenechání již zavedené klientely a webových stránek penzionu.
Penzion je napojen na všechny inženýrské sítě, a to veřejný vodovod a veřejná kanalizace s tím, že možnost závlahy je z vlastní studny.
Majitel nabízí aktuálně dvě varianty pronájmu penzionu:

1) možnost pokračování stávajícího provozu s přenecháním již zmíněných kontaktů a webu nebo
2) využití pro vlastní rodinné bydlení.

Penzion je pronajímán včetně kompletního vybavení, a to včetně lůžkovin (i náhradních), vybavení kuchyně, atd.

Svou polohou na trase běžecké magistrály, 7 km od Skiparku Filipovice a 10 km od Skiareálu Červenohorské sedlo, uprostřed nejoblíbenějších sportovních center Jeseníků je ideální nabídkou zimního i letního vyžití.

Strategická poloha penzionu v blízkosti známých lázeňských center právem řadí toto letovisko mezi jedno z nejnavštěvovanějších v České republice.

Majitelé v současné době preferují výhradně pronájem tohoto penzionu, avšak do budoucna nevylučují prodej.

V případě, že Váš tato nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit.

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
Mobil: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]
Adresa: Mezírka 775/1, Brno

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329