Kontakty

AMBIENTEN VIP, s.r.o.

Adresa:třída Kpt. Jaroše 1844/28, Brno - Černá Pole
Telefon zelená linka:+420 800 888 979
Mobilní telefon:+420 602 791 990
Fax:+420 533 433 705
Webové stránky:www.ambienten.cz
E-mail:info@ambienten.cz
IČ:29361788
DIČ:CZ29361788
Banka:Sberbank CZ, a.s., Heršpická ul., Brno
Číslo účtu:4200350433/6800


Pracovní doba:
Po-Čt 8.00-19.00
Pá 8.00-17.00

am1am2

Profil makléřů

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
hovoří česky, německy

jednatelka společnosti
Tel.:: +420 602 791 990
E-mail: m.russegger@ambienten.cz

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

 

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Denis ProšekDenis Prošek
česky, anglicky, německy

Asistent jednatelky
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: d.prosek@ambienten.cz

Prodávat produkt, kterému naprosto věřím je zásada u jakéhokoli byznysu. S nemovitostí, kterou prodávám si v prvé řadě musím být naprosto jistý, sebemenší detail musí být dotáhnutý do absolutního konce. Nemám rád polovičatou práci.

 

"Konej dobro a čiň lidi okolo sebe šťastnými. Jen tak nalezneš štěstí i v sobě samém."

Ing.arch. Ondřej KovářIng.arch. Ondřej Kovář
hovoří česky, anglicky

prezentační specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: o.kovar@ambienten.cz

Specializuji se na komplexní prezentace nemovitostí. Prodávanou nemovitost zhodnotím na základě stavebně technických a estetických požadavků a navrhnu nejvhodnější postup přípravy pro prezentaci. Odborně se zabývám homestagingem a následně fotografováním interieru i exterieru, které doplním vizualizací nebo 3D půdorysy. Vedu odborné prohlídky nemovitostí, které klientům nastíní představu o možnostech a skutečném potencionálu prezentovaného objektu.

 

"Chcete ve světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví."      

 Winston Churchill

Lukáš PolachLukáš Polach
hovoří česky, anglicky

Realitní specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: l.polach@ambienten.cz

Čtyřletá zkušenost v Londýně a vedení stavební firmy mě naučilo, jak profesionálně plnit potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Osobně volím cestu přátelského a férového jednání, z čehož často vzniká spokojený a vracející se zákazník.

 

,,Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.'' - Oscar Wilde

Ing. Radmila DolníčkováIng. Radmila Dolníčková
hovoří česky, italsky, španělsky, rusky

realitní specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: r.dolnickova@ambienten.cz

Prodej nebo koupě nemovitosti je životní rozhodnutí. Při práci realitního specialisty využívám svoje znalosti a zkušenosti tak, aby tento krok byl pro Vás příjemnou a radostnou událostí.

 

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ Jan Werich

Mgr. Ivo VečeřaMgr. Ivo Večeřa
advokát
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: info@ambienten.cz

Základem mé práce je poskytovat právní služby profesionálně, srozumitelnou formou, hledat řešení na míru a maximálně se přizpůsobit operativním potřebám klientů. Z mé zkušenosti také vím, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty potřebnou diskrétnost a ochranu jejich zájmů a hodnot. 

Bc. Miroslav NovákBc. Miroslav Novák
hovoří česky, anglicky

hypoteční specialita
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: info@ambienten.cz

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

 

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.

 

Slovo jednatelky

Vážené dámy a pánové,

 

dovoluji si Vás jako jednatelka společnosti AMBIENTEN VIP s.r.o. přivítat na našem webu. Rozhodla jsem se pro vás připravit web, který grafickým zpracováním a způsobem prezentace umožní prestižní způsob prodeje či pronájmu Vašich luxusních nemovitostí. Cílem naší společnosti je nabídnout klientům exkluzivní prodej či pronájem nemovitostí spojený s kompletním realitním servisem, který nabízíme. Web je také určen pro klienty, kteří již delší dobu neúspěšně prodávají nemovitost buď sami, nebo za součinnosti jiné realitní společnosti. Přijďte to zkusit s námi a přesvědčit se, že to jinde opravdu funguje lépe. Těší se na Vás speciálně proškolení makléři ovládající cizí jazyky. Spolu s nimi jsou připraveni také naši finanční poradci, projektanti, architekti a právní oddělení poskytující prvotřídní služby. Všichni pracujeme týmově, proto se nemusíte vůbec o nic starat. Zajistíme vše pro to, aby Vaše nemovitost byla co nejrychleji prodána či pronajata. Veškeré služby nabízíme v rámci jedné budovy s možností posezení ve stylové restauraci, která se přímo v naší budově nachází také. Naši partneři, se kterými již delší dobu spolupracujeme, patří mezi nejlepší na trhu a společně jsme se rozhodli Vám nabídnout i další služby, které jistě uvítáte, pokud se rozhodnete pro některou z našich nemovitostí.

Naši VIP klienti mají možnost získat slevové výhody; věříme, že je plně využijí. Tyto slevy se vztahují na rekonstrukce a realizace interérů včtetně jejich vybavení. Staňte se našim VIP klientem také Vy!
Spolupracujeme nejen s našimi partnery na webu; v rámci našich služeb můžete získat také další výhody, jako jsou například kompletní vystěhování a odvoz Vašeho nábytku na novou adresu.
Pokud hledáte serióznost, profesionalitu a kompletní sevis, s důvěrou se na nás obraťte. Stačí si jen sjednat schůzku, jsme tu pro Vás.

 
 
 
 
1
Za společnost AMBIENTEN VIP s.r.o.
Ing. Monika Russeggerová
jednatelka společnosti