Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

5 důvodů, proč koupit nemovitost v Brně

5.8.2020

Lámete si hlavu s tím, zda je Brno vhodné místo pro bydlení? Tak už nemusíte. Nyní vám představíme 5 důvodů, proč je Brno skutečně dobrou volbou.

  1. LOKALITA – je asi jasné, že centrum Jižní Moravy je skutečně perlou mezi perlami, kde zvolit své místo pro život. Nezaměnitelný vinařský kraj s nekonečnou nabídkou výletů pro fandy přírody, sportu, historie i gastronomie.
  2. BOHATÁ HISTORIE – Brno oplývá spoustou cenných památek a zajímavých míst, které stojí za podívanou. Za zmínku stojí jednoznačně hrad Špilberk a jeho rozlehlý hradní areál nabízející krásný výhled na město, dále katedrála sv. Petra a Pavla, pravděpodobně nejstarší kostel v Brně z 12. století. Neopakovatelné zážitky slibuje i to, co se ukrývá v podzemí, např. Labyrint pod Zelným trhem, Mincmistrovský sklep nebo druhá největší kostnice v Evropě.
  3. GASTRONOMIE – říká se, že Brno prožívá gastronomický boom, strach z nouze o dobré jídlo tu mít nemusíte. S ohledem na velikost tohoto města nabízí Brno mnoho podniků, kde vám naservírují špičková jídla z celého světa.
  4. BRNO JE STUDENTSKÉ – V Brně je hned několik univerzit, studenti tak mají z čeho vybírat. Důkazem toho je také fakt, že v moravské metropoli každý rok pobývá na 80 tisíc vysokoškolských studentů, čímž tvoří významnou část brněnské populace.
  5. V BRNĚ TO ŽIJE – ať už milujete divadla, koncerty, výstavy, galerie či noční život, své si tu najde každý. Nachází se zde Moravská galerie, která sestává z několika budov napěchovaných expozicemi současného i historického umění, do divadla můžete zajít na velké činohry jak do Janáčkova, tak i Mahenova divadla. Pokud máte rádi noční život, můžete vyrazit na prohlídku města anebo strávit čas v některém z restauračních podniků či hudebních klubů

f0a535ff7293ece67755ba4020b0983c0ff7023c

 

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329