Úvod

AMBIENTEN VIP s.r.o.

Adresa:Mezírka 775/1, Brno
Telefon zelená linka:+420 800 888 979
Mobilní telefon:+420 602 791 990


IČ: 29361788
DIČ: CZ29361788

Číslo účtu 4200350433/6800
Banka: Sberbank CZ, a.s., Heršpická ul., Brno

Pracovní doba:
Po-Čt 8.00-19.00
Pá 8.00-17.00

Profil makléřů

Ing. Monika RusseggerováIng. Monika Russeggerová
hovoří česky, německy

jednatelka společnosti
Tel.:: +420 602 791 990
E-mail: [email protected]

Pokud Vás náš zcela nový web zaujal a máte zájem o osobní konzultaci pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti, je možné se na mě kdykoliv obrátit s Vašim požadavkem. Disponuji rozsáhlou klientelou hledající luxusní nemovitosti a ráda bych je jim nabídla. Projednám s Vámi kompletní servis naší společnosti včetně možností získání slevových kupónů, proto neváhejte a sjednejte si schůzku co nejdříve. Volejte či piště, pokud nemovitost chcete prodávat či pronajímat, nebo pokud nejste spokojeni s prezentací, jak ji nabízí někdo jiný. Samozřejmě se na nás neváhejte obrátit i Vy, kteří nemovitost hledáte. Po registraci do našeho systému máte možnost shlédnout i VIP nemovitosti, které jsou pro ostatní klienty nedostupné.

 

"Nechci pro vás standard, ale nadstandard, zasloužíte si ho. Vaše spokojenost s našim realitním servisem je pro nás absolutní prioritou"

 

If our new website made a good impression on you or if you are interested in personal consultation regarding to sale or rent of your real estate, it is possible to turn to me with your demand anytime. I have available range of clients searching for luxurious real estate and I would like to offer them his kind of real estate. I will deal with you the complete service of our company including the option to gain discount coupons therefore don’t hesitate and arrange the meeting as soon as possible. Call or write if you want to sell or rent the real estate or if you are not satisfied with the presentation by other real estate. Of course everyone that searches the real estate can contact us. After the registration into our system you can see VIP real estate which is not available for other clients.

 

“I don’t want a standard service for you, but super-standard service, because you deserve it. Your satisfaction with our real estate service is absolute priority for us.”

Ing. Filip ŠtofkaIng. Filip Štofka
hovoří česky, anglicky

Obchodní manažer
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

V oboru realit se aktivně pohybuji po dobu 5 let, a to již od doby mých studií na VUT - Ústav soudního inženýrství, obor realitní inženýství, až po současnost. Znalosti nabyté studiem, praxí ve znaleckém ústavu a působením v realitní kanceláři Ambienten VIP velmi rád zúročím při zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu vašich nemovitostí. Neváhejte se na mě obrátit!

Ing.arch. Ondřej KovářIng.arch. Ondřej Kovář
hovoří česky, anglicky

prezentační specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Specializuji se na komplexní prezentace nemovitostí. Prodávanou nemovitost zhodnotím na základě stavebně technických a estetických požadavků a navrhnu nejvhodnější postup přípravy pro prezentaci. Odborně se zabývám homestagingem a následně fotografováním interieru i exterieru, které doplním vizualizací nebo 3D půdorysy. Vedu odborné prohlídky nemovitostí, které klientům nastíní představu o možnostech a skutečném potencionálu prezentovaného objektu.

 

"Chcete ve světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví."      

 Winston Churchill

Asistentka společnostiAsistentka společnosti
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Vyhledávám a realizuji možnosti pro další rozvoj firmy, mojí náplní je také správa a aktualizace webových stránek, příprava prezentací našich zakázek dle požadavků klienta a spolupráce s inzertními médii. Aktivně se podílím na denním chodu společnosti a jsem přímou podporou realitních makléřů. Mohu Vám nabídnout výborné komunikační a prezentační schopnosti s kladeným důrazem na spolehlivost. 

 

Jana MalíkováJana Malíková
hovoří česky

realitní specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Základem každé práce je, aby byla zároveň něčím, co nás baví a naplňuje. Každý v životě hledáme to své.

Vím, že práce s lidmi a každodenní komunikace dává příležitost něčemu novému, tedy i dobrému obchodu, kde jsou všichni zúčastnění spokojeni. A to je smysl a cíl mé práce. 

 

"Nejlepší učitelé jsou ti, kteří ti ukáží, kam se dívat, ale neřeknou ti, co máš vidět."

Alice GrünováAlice Grünová
hovoří česky, anglicky

realitní specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Skutečná hodnota člověka a jeho činů není v tom co říká, ale v tom, co ve skutečnosti dělá...Toho se snažím držet v životě i v zaměstnání. Je pro mne důležité, abyste se cítili komfortně a mohli se na mne spolehnout. Všechny starosti s vyřizováním, řešením a sháněním nechte na mě. Jsem tu proto aby Vaše nemovitost našla vhodného kupce a vy jste si s klidem mohli vybrat svůj nový domov nebo sídlo firmy. Bude mi potěšením být vám v tomto kroku profesionální oporou.

 

"Nejlepší cesta, jak něco udělat, je začít." Langston Hughes

Ing. Ivo DrnovskýIng. Ivo Drnovský
hovoří česky, anglicky

realitní specialista
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

V životě jistě poznáme místa, kde se cítíme dobře. Ale domov máme většinou jen jeden. Rád Vám jej pomohu najít.

 

"Člověk musí jet daleko, hrozně daleko, aby se dostal co nejblíž k domovu." Karel Čapek

Mgr. Ivo VečeřaMgr. Ivo Večeřa
hovoří česky, anglicky

advokát
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Základem mé práce je poskytovat právní služby profesionálně, srozumitelnou formou, hledat řešení na míru a maximálně se přizpůsobit operativním potřebám klientů. Z mé zkušenosti také vím, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty potřebnou diskrétnost a ochranu jejich zájmů a hodnot. 

Bc. Miroslav NovákBc. Miroslav Novák
hovoří česky, anglicky

hypoteční specialita
Tel.:: +420 733 525 123
E-mail: [email protected]

Řešíte financování bydlení? Nevíte na jakou výši úvěru dosáhnete a jestli bude banka akceptovat Vaše příjmy? Chcete podpultovou hypotéku bez zbytečných poplatků s nízkou úrokovou sazbou a s nadstandardními benefity? Potřebujete poradit, jakou banku zvolit?

 

Zavolejte mně, poskytnu Vám základní konzultaci již po telefonu a když Vám to bude dávat smysl, tak se domluvíme na kávu - spolupráce Vás nic nestojí! Tato služba je ZDARMA (jsem ohodnocený bankou za objem úvěru, tzn. výše úrokové sazby nemá vliv na moji odměnu). Nabízím Vám: flexibilitu, žádné starosti, nejnovější trendy - jednotlivé metodiky bank dle životní situace klienta, skvělé úrokové sazby.

 

O společnosti

AMBIENTEN VIP – Vaše značka luxusu

Společnost AMBIENTEN VIP s.r.o. si Vás tímto dovoluje přivítat na svém jedinečném a originálním webu. Byl připraven především pro klientelu, která nechce svoji prestižní nemovitost prezentovat na standardních realitních serverech mezi tisíci jiných zakázek, ale žádá pro ni adekvátní způsob prezentace odpovídající její cenové relaci. Je určen pro všechny klienty, kteří chtějí svoji luxusní nemovitost vystavit na webu, který nejen svojí grafikou, ale celkovým pojetím poskytne vhodný prostor pro prezentaci prodávajícím klientům, ale i pro stranu kupující. V současném hektickém světě nemáme často dostatek časového prostoru hledat nemovitosti na různých realitních serverech, proto jsme pro Vás vytvořili web, na kterém snadno naleznete makléřem prověřené, reprezentativní, prestižní, originální a jedinečné nemovitosti. Prohlídky nemovitostí Vám nabízíme ve více jazycích, prioritně však v jazyce anglickém, německém, italském a ruském. Také pro Vás rádi zajistíme vypracování smluv do cizího jazyka. Našimi partnery jsou společnosti, které mají silné postavení na trhu a všem našim klientům, kteří se u nás zaregistrují a následně koupí nemovitost nabízí nadstandardní servis. Klienti mají také možnost získat slevové kupónů na vybraný sortiment zboží u konkrétní společnosti, a to v případě, že přes naši společnost proběhne prodej nemovitosti. Naši architekti jsou vám plně k dispozici. Zajistíme Vám kompletní rekonstrukci či výstavbu vašeho domu nebo bytu za jejich účasti. Zdarma od nás obdržíte návrhy dispozičního řešení vašich nových interiérů, a to včetně návrhů realizace. Podmínkou získání všech výhod, který náš web nabízí, je registrace do našeho systému. Samozřejmostí je vyřízení kompletního financování potřebného pro koupi konkrétní nemovitosti přes naše poradce a přítomnost právního zástupce u všech jednání. Veškeré služby Vám nabízíme v jedné budově a v rámci jedné schůzky, aby byla veškerá jednání pro Vás co nejpohodlnější. 
 
 Vila Popůvky_result   DR128666_result   DSC_0105-Edit_result