Odhad nemovitosti Okamžitý výkup

FINANCOVÁNÍ

ZAJISTÍME VÁM HYPOTÉKU PŘESNĚ NA MÍRU, JIŽ DRUHÝ DEN VÍTE, ZDA JI DOSTANETE A KOLIK BUDOU ČINIT VAŠE SPLÁTKY! DÁLE ZAJISTÍME PŘEVZETÍ VAŠÍ HYPOTÉKY JINÝM KLIENTEM NEBO JEJÍ REFINANCOVÁNÍ.

Hypotéky a stavební spoření jsou na našem trhu nabízeny ze strany mnoha bank či stavebních spořitelen. Mezi nabídkami jednotlivích institucí jsou rozdíly a klient se mnohdy s  vynaložením vlastní energie snaží vybrat tu nejlepší variantu sám na úkor svého vlastního času.

Naše společnost ve spolupráci s  finančními poradci Vám pomůže se zorientovat. Vyhotovíme nabídky více bank a společně s  Vámi vybereme pro Vás tu nejlepší variantu financování.

Klient potřebuje mít jistotu připraveného financování, aby byl schopen okamžitě reagovat na výhodnou akční nabídku na trhu. Finanční poradenství a výběr nejvhodnějšího způsobu financování od nás klient získá zdarma.

Volejte nám, pokud hodláte ušetřit nejen svůj čas, ale také peníze, hledáte maximální komfort a příjemné prostředí firmy.

Jsme tu kdykoliv pro Vás. Naši poradci si s  Vámi rádi domluví schůzku, a to buď v  sídle naší společnosti, nebo Vás navštíví v  pohodlí Vašeho domova. Vše na základě Vašeho přání a předchozí domluvy.

 

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 123 - 6332940207 / 0100

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329