Partneři

AMBIENTEN VIP  – Vaše značka luxusu

Společnost AMBIENTEN VIP s.r.o si Vás tímto dovoluje přivítat na svém jedinečném a originálním webu. Byl připraven především pro klientelu, která nechce svoji prestižní nemovitost prezentovat na standardních realitních serverech stovkami jiných zakázek, ale žádá pro ni adekvátní způsob prezentace odpovídající její cenové relaci.

Je určen pro všechny klienty, kteří chtějí svoji luxusní nemovitost vystavit na webu, který nejen svojí grafikou, ale celkovým pojetím poskytne vhodný prostor pro prezentaci prodávajícím klientům, ale i pro stranu kupující. V současné hektické době nemáme často dostatek času hledat nemovitosti na různých realitních serverech, proto jsme pro Vás vytvořili tento web, na kterém snadno naleznete makléřem prověřené, reprezentativní, prestižní originální a jedinečné nemovitosti.

Prohlídky i jednání Vám nabízíme ve více jazycích, prioritně však v jazyce anglickém, německém, italském a ruském. Také pro vás rádi zajistíme vypracování smluv do cizího jazyka.

Našimi partnery jsou společnosti, které mají silné postavení na trhu a všem našim klientům, kteří se u nás zaregistrují a následně koupí nemovitost nabízí nadstandardní servis a mnoho výhodných nabídek. Klienti mají možnost získat slevové certifikáty na vybraný sortiment zboží u konkrétní společnosti, a to v  případě, že přes naši společnost proběhne prodej nemovitosti.

Naši špičkový architekti jsou Vám plně k dispozici. Zajistíme Vám kompletní rekonstrukci či výstavbu Vašeho domu nebo bytu za jejich účasti. Zdarma od nás obdržíte návrhy dispozičního řešení Vašich nových interiérů a to včetně návrhu realizace.

Samozřejmostí je vyřízení kompletního financování potřebného pro koupi konkrétní nemovitosti přes naše profesionální finanční poradce a přítomnost právního zástupce u všech jednání.

Veškeré služby Vám nabízíme v jedné budově v rámci jedné schůzky, aby byla veškerá jednání pro Vás co nejpohodlnější.

AMBIENTEN VIP s.r.o.

29361788DIČ CZ29361788

Číslo účtu 4200350433 / 6800

Spisová značka v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsané v oddílu C, vložka 75329